Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogiene Ketrīna un princis Viljams ar pirmdzimto. (Foto: Vida Press)

Hercogiene Ketrīna atzīst, ka pozēt ar princi Džordžu tūlīt pēc dzemdībām bijis “šausminoši” 1

Slavenības
19. februārī 06:28 2020. gada 19. februārī 06:28
  Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna ar jaundzimušo uz rokām preses fotogrāfiem pozējusi pēc visu trīs savu bērnu nākšanas pasaulē. Turklāt tas bijis vien dažas stundas pēc nebūt ne vieglā dzemdību procesa.

Lai gan pasaule vienmēr ar nepacietību gaidījusi hercogienes Ketrīnas pirmās fotogrāfijas ar jaundzimušo bēbīti uz rokām, prinča Viljama sieva atzinusies, ka pati pirmā pieredze ar princi Džordžu viņai bijusi “mazliet šausminoša”.

Princese Diāna un princis Čārlzs ar pirmdzimto dēlu princi Viljamu, un hercogiene Ketrīna ar princi Viljamu un pirmdzimto - princi Džordžu. (Foto: Vida Press)

Britu karaļnamā valda daudz rakstītu un nerakstītu likumu, kas parastajai tautai varbūt nešķiet pārāk izprotami. Piemēram, ekstravagantu cepurīšu pieskaņošana tērpam (sveicieni princesei Beatrisei!), apmeklējot formālus pasākumus un liegums uzņemt “selfijus”.

Taču viena no savādākajām tradīcijām ir karalisko mammu fotosesija ar jaundzimušo mazuli tikai dažas stundas pēc dzemdībām. Pēc bērna laišanas pasaulē jau doma par krūštura uzlikšanu vien izklausās briesmīga, nemaz nerunājot par meikapa klāšanu, matu ieveidošanu un kāpšanu augstpapēžu kurpēs.

Prinča Harija sieva Megana šo tradīciju ignorēja. Viņa nelaida bērnu pasaulē britu karaliskās ģimenes iecienītajā Lindo spārnā Svētās Marijas slimnīcā Londonā un nepozēja ar Ārčiju uz rokām tūlīt pēc iznākšanas no slimnīcas. Taču Kembridžas hercogiene Ketrīna šo karaļnama tradīciju ievērojusi pēc visu trīs bērnu nākšanas pasaulē. Intervijā podkāstam “Happy Mum, Happy Baby” (“Laimīga mamma, laimīgs mazulis”) Ketrīna atzinusies, ka pirmā reize viņai bijuši “šausminoša”. Jautāta par šo fotografēšanās pieredzi tūlīt pēc dzemdībām, hercogiene tikai smaidot atzinusi: “Jā, nedaudz šausminoša, nedaudz šausminoša, es negrasos jums melot”.

Hercogiene savus vārdus tūlīt pat arī paskaidrojusi detalizētāk: “Visi bija tik labvēlīgi pret mani un Viljamu, un es apzinājos, kas šo brīdi visi ļoti gaida. Mēs bijām ārkārtīgi pateicīgi sabiedrībai par izrādīto atbalstu. Es sajutu, ka ir patiešām svarīgi dalīties šajā priekā ar sabiedrību. Taču tajā pašā laikā mums bija tikko dzimis mazulis, mēs bijām vēl nepieredzējuši vecāki, tas viss līdzi nesa nedrošības sajūtu un visplašāko jauktu emociju gammu.”

Saistītās ziņas

Hercogiene Ketrīna atklāj, ka princis Viljams nevēlas vairāk bērnu 3
Princis Viljams un Ketrīna jūtas sagrauti pēc Harija un Meganas paziņojuma 18
Hercogiene Ketrīna atklāj mīlīgu jaunumu par princi Luisu 2

Hercogiene Ketrīna šajā sarunā apstiprinājusi jau agrāk klīdušās runas. Abi ar vīru patiešām izvēlējušies neizdibināt bērna dzimumu līdz pat viņa piedzimšanai. Hercogiene aizvien ar saviļņojumu atceras to brīdi, kad Viljams uzzinājis, ka viņiem ir dēls. “Redzēt šo patieso prieku viņa sejā bija ārkārtīgi īpaši,” nosaka Ketrīna.

Citi šobrīd lasa

Katoļu “organizētā grupa” Latvijas budžetam varētu būt izkrāpusi 177 654 eiro. Kā savu turīgumu vērtē citas baznīcas? 18
Krievijā pilnīga kontrole ar sejas atpazīšanas kamerām: policija ierodas pēc tam, kad vīrietis tikai iznesis atkritumus 26
"Labu variantu nebija!" Valsts iestādes komentē miljonus vērto sejas masku un respiratoru iepirkumu 18
Pievienot komentāru

Брэд Питт и Анджелина Джоли достигли важного соглашения, касающегося будущего их детей

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней