Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ekrānuzņēmums no video

Pirms 47 gadiem ASV pazaudētu gredzenu atrod apraktu Somijas parkā 3

Trakā pasaule
17. februārī 11:45 2020. gada 17. februārī 11:45
  Jauns.lv
Amerikāniete Debra Makkenna, kura 1973.gadā ASV Menas štatā pazaudēja gredzenu, pēc 47 gadiem to saņēmusi atpakaļ pa pastu. Izrādās, gredzenu Somijā atradis kāds vīrs ar metāla detektoru, ziņo "The Guardian".

63 gadus vecā Debra gredzenu pazaudēja Portlendā, kad vēl studēja Morses vidusskolā. Žetongredzens piederēja viņas nu jau mirušajam vīram Šonam, kurš gredzenu Debrai atdevis pirms došanās uz koledžu. Debra gredzenu aizmirsusi kādā lielveikalā.

Debra ar Šonu (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Pēc 47 gadiem Debra negaidot pazaudēto gredzenu saņēmusi pasta sūtījumā. Pamanot, kas viņa atsūtīts, Debra izplūdusi asarās: "Ir aizkustinoši, ka šajā negatīvisma pilnajā pasaulē ir godīgi cilvēki, kuri nāk pretī un pieliek pūles, lai palīdzētu. Pasaulē ir labi cilvēki, un mums viņi ir vajadzīgi vairāk."

Foto: ekrānuzņēmums no video

Gredzens šo gadu laikā bija guvis vēl lielāku nozīmi, jo Debras vīrs Šons Makkenns 2017.gadā, pēc 40 gadiem laulībā, bija devies mūžībā.

Foto: ekrānuzņēmums no video

Somu metālapstrādes darbinieks Marko Sārinens gredzenu atradis, kad parkā nelielajā Kaarinas pilsētā Somijas dienvidrietumos darbojies ar metāla detektoru. Sārinens bija sajūsmā par atradumu. Tā kā gredzens bija piemiņa no skolas, tajā bija iegravēts skolas nosaukums, gads un iniciāļi S M. Sārinens nolēma sazināties ar skolu, kur, pateicoties iniciāļiem, noskaidroja gredzena īpašnieku. 

Foto: ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Rīgā iestrēgušā čehu cirka dzīvnieki atraduši pagaidu mājvietu; mākslinieki pārsteigti par latviešu atsaucību 19
Krievijā pilnīga kontrole ar sejas atpazīšanas kamerām: policija ierodas pēc tam, kad vīrietis tikai iznesis atkritumus 26
Katrīna un Edgars Jaunupi kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei un krīzes laikā dzimušajai meitai dod neparastu vārdu
Tēmas: Somija, ASV
Skatīt visus komentārus

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева