Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: savu debijas albumu tautās laiž "X faktora" uzvarētājs Arturs Gruzdiņš 3

Slavenības
13. februārī 12:22 2020. gada 13. februārī 12:22
  Jauns.lv
Trešdien,12. februārī, Kalnciema kvartālā notika televīzijas šova "X faktors" pirmās sezonas uzvarētāja Artura Gruzdiņa debijas albuma “Aplī” prezentācija.

Arturs par albumu izsakās sekojoši: “Emociju izvirdumi, paldies Dievam, nav mana stiprā puse, bet, radot albumu “Aplī”, tie parādījās, un es tiem arī ļāvos – gan pozitīvajiem, gan ne tik ļoti. Es savos 26 gados vēl neesmu pieredzes ceļos un neceļos nogājis pārāk tālu, bet stāsti, ko var dzirdēt albuma tekstos, ir īsti - par dūrēm gaisā, sekojot sapņiem, par neizmērojamu laimi un lielu nelaimi, par dusmām, cerībām un pārpasaulīgu mīlestību. Dziesmas ir tiešas un patiesas, un sintētika nav to sinonīms, dzīvie instrumenti valda pār skanējumu.”

Albumu producēja Reinis Sējāns, skaņu inženieris -  Gatis Zaķis. Arturs par savu pirmo ierakstu pieredzi ar producentiem stāsta: “Viņi man neļāva iesēsties komforta zonā, un par to esmu ļoti pateicīgs, jo domu lidojumam nebija robežu. Bija ļoti interesanti vērot, kā dziesmas attīstījās no to pirmajām versijām, līdz tam, ko var dzirdēt gala ierakstā. Albums tapa vairāk kā gadu, tajā ir dzirdamas 12 kompozīcijas, un man ir patiess prieks, ka nu tas  ir sasniedzis klausītāju ausis.”

"Aplī" iznāk mūzikas ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē, ar to līgumu Arturs ieguva, uzvarot TV šova "X faktors" pirmajā sezonā.

Citi šobrīd lasa

Ja gribat dzīvot ilgāk, ņemiet brīvdienas no alkohola lietošanas 6
25 gadus veca sieviete tērē 300 dolārus mēnesī par autiņbiksītēm un dzīvo kā pieaudzis zīdainis 35
Slimību profilakses un kontroles centrs atbild uz 10 būtiskiem jautājumiem par koronavīrusu 7
Skatīt visus komentārus

«Я где-то не справилась»: Муцениеце продолжает интриговать на тему развода с Прилучным

Автор хита Киркорова рассказала о "болезни как у Жанны Фриске", из-за которой прибегла к суррогатному материнству