Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Viljams būšot pēdējais karalis Lielbritānijā, mazais Džordžs pie valdīšanas netikšot. (Foto: George Rogers/SIPA)

“Viņš būs pēdējais karalis…” - populāra gaišreģe jau pirms dažiem gadiem pareģoja britu monarhijas norietu 4

Slavenības
27. janvārī 06:30 2020. gada 27. janvārī 06:30
  Jauns.lv
Ekstrasense Džordžīna Volkere, kura jau agrāk precīzi pareģojusi hercogienes Meganas likteni, tagad uzstājusi uz to, ka princis Viljams būs pēdējais karalis Lielbritānijas pastāvēšanas vēsturē.

„Tas ir beigu sākums,” intervijā radio „KIIS FM” nule kā norādījusi ekstrasense Džordžīna Volkere. Tiekoties ar rīta programmas vadītāju, pareģe atklājusi savu redzējumu par to, kāda nākotne sagaida britu karaliskās ģimenes pārstāvjus.

Varētu teikt, ka nākotnes zīlētājas viedoklī nav vērts ieklausīties, taču, kā neņemt vērā pareģi, kura jau agrāk tik precīzi izteikusies par hercogienes Meganas turpmāko likteni? „Es zināju, ka tas notiks, es pareģoju, ka Elizabete II atsvaidzinās monarhiju, lai padarītu to jaunāku,” norādījusi Volkere, saistībā ar bēdīgi slaveno „Megxit” skandālu.

Vēl krietni pirms šā brīža skandalozajiem notikumiem karaliskajā ģimenē Džordžīna apgalvoja, ka laulība ar Meganu princim Harijam neko labu nenesīs. Tagad gaišreģe uzskata, ka viņu lēmums atdalīties no Vindzoru klana būs sākums „nepatīkamu notikumu ķēdei”, kas var novest pie visas dinastijas izputēšanas.

Pēc Volkeres domām, princis Viljams kļūs par pēdējo karali Lielbritānijas vēsturē. Pēc tam monarhiju valstī atcelšot un mazais princis Džordžs pie valdīšanas nemaz netikšot. Šādu pareģojumu viņa izteikusi jau pirms sešiem gadiem, kad Kembridžas hercogu pirmdzimtais bija tikko kā nācis pasaulē.

„Viņš nekad nekļūs par karali. Viss beigsies,” radio intervijā ekstrasense atkārtoti apliecinājusi savus vārdus. Pēc viņas domām, hercogiene Megana un princis Harijs parādījuši piemēru ne tikai sabiedrībai, bet visai karaļnama dinastijai – projām var aiziet, un to vajag darīt, bet par novēršanos no atbildības valsts priekšā par tevi diskutēs preses slejās un internetā, taču kopumā vērtējot – ne tavas finanses, ne sociālais statuss no tā necietīs.

Tas ir labs piemērs visiem esošajiem un nākamajiem Vindzoru klana pārstāvjiem, kam vajadzēs izšķirties starp pienākumu un jūtām, ka ar tīru sirdsapziņu var „atvaļināties” no pienākumiem. Pēc Lielbritānijas goda kodeksa tā gan būtu vērtējama kā valsts nodevība un atteikšanās no lomas, kurai Dievs tevi ir radījis.

Tiesa, vai ilgi gaidītā brīvība atnesīs prom aizgājušajiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem laimi, grūti prognozēt. Runājot par Harija un Meganas situāciju, ekstrasense Džordžīna Volkere ir pārliecināta, ka jau ļoti drīz Harijs bez iztikas līdzekļiem atgriezīsies Lielbritānijā un lūgs ģimenei piedošanu. Vai tiešām tā būs, laiks rādīs.

Saistītās ziņas

Kas patiesībā notika ar Hariju un Meganu, un kas tad īsti viņus gaida tālāk 10
Harijs un Megana zaudē karaliskos titulus 8
Slavens brits nosauc Meganu par egoistisku pašlabuma meklētāju, kas paņirgājusies par karalieni 17

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Drāma Igaunijā: autobusa pasažiere izglābj 30 cilvēku dzīvības 3
Kristaps Valters saderinājies ar savu mīļoto Lāsmu 1
Skatīt visus komentārus

"У меня появился новый вид комментаторов-хейтеров": Седокова ответила на критику свадьбы с Тиммой

"Отхватил себе Жар-птицу": Пугачева в модном прикиде пококетничала с Галкиным