Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Saseksas hercogi un Kembridžas hercogi. (Foto: James Whatling / MEGA / Vida Press)

Princis Viljams un Ketrīna jūtas sagrauti pēc Harija un Meganas paziņojuma 18

Slavenības
12. janvārī 07:52 2020. gada 12. janvārī 07:52
  Jauns.lv
Princis Viljams (37) emocionāli uztvēris sava jaunākā brāļa un viņa sievas negaidīto paziņojumu. Nākamais britu troņmantinieks jūtas ļoti sarūgtināts par Harija rīcību, kas notikusi viņam „aiz muguras”.

Kembridžas hercogiene Ketrīna un Saseksas hercogiene Megana. (Foto: MEGA / Vida Press)

Kembridžas hercogu pāris par prinča Harija un viņa sievas lēmumu uzzinājis kopā ar citiem visā pasaulē – no sociālajiem tīkliem. Prinča Harija un hercogienes Meganas paziņojums šokējis visu karalisko ģimeni. Sāpīgāk par visiem šo vēsti uztvēris princis Viljams.

Princeses Diānas vecākais dēls vienmēr uzskatījis sevi par ļoti tuvu draugu savam jaunākajam brālim. Agrā jaunībā Viljams vienmēr bija pirmais, kuram Harijs uzticēja savus noslēpumus.

Pēdējo divu gadu laikā abu brāļu sirsnīgās attiecības kļuvušas ievērojami vēsākas. Karaļnama faniem ir aizdomas, ka Viljamam nepatīkot ietekme, kādu uz brāli atstājot viņa sieva Megana Mārkla.

Princis Viljams un hercogiene Ketrīna domāja, ka ar tik svarīgu paziņojumu Harijs vispirms vēlēsies padalīties ar viņiem, un tikai tad ar sabiedrību. „Viņi ar Ketrīnu ir absolūti sagrauti. Neviens negaidīja tādu „pārsteigumu”. Viljams nesaprot, kā Harijs izšķīries par labu šādam paziņojumam, un kāpēc vispirms nav pakonsultējies ar ģimeni. Tas ir šoks viņiem visiem,” kāds no karaļnamam tuvu stāvošiem cilvēkiem pastāstījis izdevumam „Us Weekly”.

Pēc Viljama draugu teiktā, viņam ir sava ģimene, kurai viņš gatavs veltīt savu galveno uzmanību. Draugi domā, ka abu brāļu samierināšanās tik drīz nenotiks. Harija un Meganas lēmums biežāk uzturēties Ziemeļamerikā nozīmē tikai to, ka viņi tiksies aizvien retāk un, visticamāk, atsvešināsies vēl jo vairāk.

Citi šobrīd lasa

Vācijā dzīvojošs krievs: "Pirmo reizi sajutu, kas ir valsts" - kā valdība tur krīzē palīdz cilvēkiem 8
Latvijā miris vēl viens Covid-19 slimnieks - viens no "Zilā krusta" klientiem 33
Infektologs Uga Dumpis brīdina par Covid-19 pēdējā laika tendencēm 6
Skatīt visus komentārus

Беременная Кэти Перри оригинально рассекретила пол ребенка от Орландо Блума

Татьяна Брухунова рассказала, как ее родители относятся к 74-летнему Евгению Петросяну