Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Irinas Šaikas un Bredlija Kūpera meita krietni paaugusies
Irina Šaika un viņas meita Lea. (Foto: Jawad ELatab / BACKGRID/All Over/ Vida Press)

Irinas Šaikas un Bredlija Kūpera meita krietni paaugusies 2

Slavenības
2019. gada 15. novembrī 09:04 2019. gada 15. novembrī 09:04
  Jauns.lv
Krievu izcelsmes modele Irina Šaika ar divarpus gadus veco meitu Lea De Seinu redzētas Ņujorkas ielās visnotaļ vējainā un saltā dienā. Aktiera Bredlija Kūpera bijusī draudzene bija tērpusies viscaur melnā, bet viņas meita no matu galiņiem līdz papēžiem apģērbta baltā.

Irina Šaika ar meitu Lea bija izgājušas pastaigāties Ņujorkas ielās, līdzi ņemot meitas stilīgos leļļu ratus. Kā jau tas bieži gadās ar mazajām leļļu mammām, bērnam ratiņu stumšana drīz vien apnikusi. Tālāk ar vienu roku un pussalīkušai leļļu ratus nācās stumt Irinai pašai, bet otrā nest mazo jaunkundzi.

Leļļu ratus lai tālāk stumj mamma. (Foto: Jawad ELatab / BACKGRID/All Over/ Vida Press)

Modeles Irinas Šaikas un aktiera Bredlija Kūpera meita Lea pasaulē nāca 2017. gada 21. martā.

Pāris nezināja mazuļa dzimumu līdz pat bērna piedzimšanai. Šaika un Kūpers izvēlējās šo ziņu atstāt kā pārsteigumu pašiem sev, nenoskaidrojot to profilaktiskajās pārbaudēs.

Par Bredlija Kūpera un Irinas Šaikas romantiskajām attiecībām pasaule uzzināja 2015. gada maijā, kad pāris bija nofotografēts skūpstāmies Ņujorkā. Pāris izšķīrās šā gada jūnijā.

Krievu modeli Irinu Šaiku pasaule iepazina, pateicoties viņas iepriekšējām romantiskajām attiecībām. Piecus gadus Šaika bija kopā ar portugāļu futbolistu Krištianu Ronaldu. Šo attiecību laikā Ronaldu kļuva par tēvu savam pirmajam bērnam, kuru iznēsāja surogātmāte. Pārim kopīgu bērnu nebija. Šaika un Ronaldu izšķīrās 2015. gada sākumā.

Citi šobrīd lasa

Pēkšņi no Torņakalna draudzes aizgājušie populārie mācītāji Simanovičs un Paičs nodibinājuši noētiskās veselības kopienu. Kas tā ir? 13
Viņķele noliedz baumas, ka valdībai ir plāns X no noteikta datuma visu slēgt 2
Kijevā nogalināta ASV vēstniecības darbiniece, kura bija izgājusi paskriet 5
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, где Петросян и Брухунова полгода прятали сына

Сын герцогини Кэтрин и принца Уильяма донашивает вещи за старшим братом