Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Veselības likstu mocīto Džemmu Skulmi apciemojis Zatlers

Slavenības
2019. gada 6. novembrī 19:21 2019. gada 6. novembrī 19:21
  Jauns.lv
Izcilo gleznotāju Džemmu Skulmi apciemojis eksprezidents, bijušais ārsts Valdis Zatlers. Aizkustināta par apciemojumu, Skulme vizītes attēlu ievietojusi sociālajā tīklā "Facebook".

Zatlera kungs māksliniecei atnesis spēcinošu saldumu. "Mīļā ciemiņa atnestā kūciņa," raksta Skulme. 

Jau vēstījām, ka 94 gadus vecajai gleznotājai veikta gūžas kaula operācija un pagājušajā nedēļā viņa lūdza palīdzību - atgriežoties no slimnīcas mājās Mežaparkā, Skulmei vajadzīga māsiņa, fizioterapeits, sanitāre. 

Par pārbaudījumiem, ar kādiem galā beidzamajos mēnešos jātiek 94 gadus vecajai māksliniecei,  pirms kāda laika jau rakstīja žurnāls "Kas Jauns".

Gleznotāja, kura 20. septembrī atzīmēja 94. gadskārtu, sabiedrībā iziet arvien retāk, jo grūtības sagādā pārvietošanās. 8. jūlijā Skulmes kundze bijusi apņēmības pilna klātienē pagodināt Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas ceremoniju Nacionālajā bibliotēkā, bet diemžēl tālāk par friziera salonu viņa netika – ceļoties no krēsla, sareiba galva, sekoja kritiens un gūžas locītavas lūzums. Un tas nav viss... Vēlreiz māksliniece nokļuva slimnīcā 21. augustā, kad savās mājās, zaudējot līdzsvaru, krita un guva traumu. Tā nu piedzīvotas divas operācijas ar mazliet vairāk nekā mēneša starpību.

Žurnālam māksliniece toreiz atklāja: “Pati biju pie vainas, paļāvos, ka pēc pirmās operācijas jau varu iet, bet patiesībā stingri neturējos. Par to, kā ar mani šeit apietas, varu teikt tikai vislabākos vārdus. Tagad manas kājas noliktas pār gultas malu. Jātur un jāvingro kopā ar fizioterapeitu. Neko nepadarīsi, jāturas.”

Citi šobrīd lasa

Ēģiptieša Ali un latvietes Santas vakcinācijas stāsts: "Latvijas valsts interesēs" mīļotajam vīrietim liedz vakcīnu
Vēl mazliet, un Ievas un Aleksandra mazajam puisītim būs lielas cerības dzīvei
Vācijas parlamentā ievēlēta arī latviete

Почему первый красавец СССР Петерис Гаудиньш остался один

Продолжает бороться и стильно одеваться: как выглядит больной раком Юдашкин