Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Atvadīšanās no Mārtiņa paredzēta piektdien 8. novembrī pulksten 11.00 Torņakalnā baznīcā. (Foto: Ekrānuzņēmums no "Facebook",)

Mārtiņa Ķibilda dēli par godu tēvam uztaisījuši vienādus tetovējumus 9

Slavenības
6. novembrī 15:51 2019. gada 6. novembrī 15:51
Jauns.lv
Pāragri aizsaulē aizsauktā televīzijas raidījumu vadītāja Mārtiņa Ķibilda dēli par godu tēvam un viņa profesionālajai darbībai uztaisījuši vienādus tetovējumus – raidījuma “Adreses” logotipu.

Fotogrāfiju ar Mārtiņa dēliem – Gustavu un Bruni Ķibildiem savā “Facebook” profilā ievietojis “VFS films” vadītājs Uģis Olte. Kā zināms raidījumu “Adreses” sadarbībā ar Latvijas Televīziju veido studijas VFS Films radošā komanda.

Gustavs Kibilds: Mārtiņš apraudātos no sajūsmas! (Foto: Uģis Olte/Facebook)

Klāt pie fotogrāfijas pierakstīts: “Čaļi atnāca palīgā pabeigt Adreses. Gustavs Ķibilds un Brunis Ķibilds #Adreses”. Fotogrāfija saņēmusi teju 800 atzīmes “Patīk” un turpat lasāmi arī neskaitāmi komentāri. 

Gustava Ķibilda komentārs saņēmis 137 “Patīk”: “Mārtiņš apraudātos no sajūsmas! Ne tikai par mums, bet arī par VFS Films absolūti ģimenisko attieksmi pret savējiem! Ze best!”

Jau vēstīts, ka negaidīti 26. oktobrī mūžībā devies TV raidījumu vadītājs un veidotājs Mārtiņš Ķibilds. 5. oktobrī ģimene atklāja Mārtiņa nāves iemeslu: “Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: Akūtā koronārā sirds slimība. Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā.”

Kā ziņots, atvadu dievkalpojums Torņakalna baznīcā notiks piektdien, 8. novembrī pulksten 11:00.

Mārtiņš Ķibilds dzimis 1973.gada 23. jūlijā. Viņš žurnālistikā darbojās kopš deviņdesmitajiem gadiem. Gadsimtu mijā Ķibilds vadīja populāro erudīcijas spēli "Gribi kļūt miljonārs?", bet vēlāk pievērsās arī citiem projektiem, no kuriem daudzi bija saistīti ar arhitektūru un dizainu, kas bija Mārtiņa kaislība. Viņš veidojis tādus raidījumus kā "Adreses", "Atslēgas", "Kultūrdeva" un citus. 

Saistītās ziņas

46 gadu vecumā pēkšņi miris Mārtiņš Ķibilds
Atklāts Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls
"Milzīgs ieguldīts darbs, bet vieglums, stāstot par lietām" - TV kolēģi dalās atmiņās par Mārtiņu Ķibildu

Citi šobrīd lasa

Vērtīgi padomi tiem, kas cieš no skābes atviļņa. Var iztikt pat bez zālēm! 1
Mākslas cilvēki, prominences un talanta cienītāji atvadās no spožās Džemmas Skulmes
Neuzmanība un bezrūpība laupa dzīvību 18 gadus vecai ukraiņu sporta zvaigznei 1
Skatīt visus komentārus

Уже неидеальна: Бритни Спирс сверкнула пышными формами в экстрамини

6-летняя дочь Аллы Пугачевой забавно показала, как она «готова ехать во Францию»