Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II pozē ar rokām kabatās un gandrīz „krīt monarhija”
Karaliene Elizabete II vienmēr sapņojusi, lai viņas fotogrāfiju kādreiz uzņemtu neformālākā pozā, piemēram, ar rokām kabatās. Taču mamma to nekad nav atļāvusi. Nu viņas sapnis ir piepildījies. (Foto: Vida Press)

Karaliene Elizabete II pozē ar rokām kabatās un gandrīz „krīt monarhija”

Slavenības
2019. gada 3. novembrī 06:19 2019. gada 3. novembrī 06:19
  Jauns.lv
Nebijis gadījums! Karaliene Elizabete II pozē ar abām rokām kleitas kabatās. Reiz mamma viņai mācījusi, ja meita publiski atļausies šo „slikto toni” un ieliks roku kabatā, „monarhijai būs pienākušas beigas”. Pērn pat hercogieni Meganu sabiedrība bargi kritizēja par to, ka viņa ielikusi rokas kleitas kabatās.

Karaliskajai ģimenei formāli nav teikšanas, ja runa ir par starptautiski svarīgām lietām, taču karalienes ilggadējā tērpu dizainere un draudzene Andžela Kellija nesen parādījusi jaunāko Viņas Majestātes fotogrāfiju, un tā raisījusi starptautisku ažiotāžu.

Jaunajā grāmatā „The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe” Kellija sevi dēvē kā vienmēr „padevīgu” karalienei. Viņa padalījusies ar fotogrāfiju, kurā Elizabete II redzama savā elementā. Viņa stāv vienā no pils zālēm, tērpusies tikko izgludinātā baltā kleitā un abas rokas ielikusi tās kabatās. Lai gan tas ir ļoti ērti, tas ir arī skandāls! Atcerēsimies, kā pērn daudzi „putām uz lūpām” metās kritizēt Saseksas hercogieni Meganu par to, ka viņa atļāvusies salikt rokas kabatās.

Kā raksta Andžela Kellija, karalienes pašas māte un pils personāls viņu agrāk vienmēr brīdinājuši atturēties no šādas „neformālas” pozas. Viņi pat apgalvojuši, ja karaliene atļausies ko tādu, pozējot fotogrāfijai, tad „monarhijai būs pienākušas beigas”. Skaļi vārdi!

Princese Elizabete 1944. gadā – savā 18. dzimšanas dienā – kopā ar vecākiem. (Foto: Courtesy Everett Collection/ Vida Press)

Kelliju šāda doma nav biedējusi. Kad palīdzējusi karalienei sagatavoties fotosesijai, viņa iedomājusies: „Ja man būtu brīnišķīga iespēja piepildīt karalienes vēlēšanos..”. Karaliene par šo ideju fotogrāfijai bijusi sajūsmā. Neraugoties uz to, ko savulaik mācījusi mamma un piekodinājis personāls, „Twitter” lietotāji ir patīkami iepriecināti par tik neformālu un sirsnīgu karalienes attēlu.

Viņu uzmanību piesaistījis karalienes sirsnīgais smaids. Daudzi to salīdzinājuši ar reakciju, kāda pēkšņi pārņem, kad tu esi atklājis, ka tavam tērpam ir kabatas!

Kāda „Twitter” lietotāja atzīmējusi, ka Viņas Majestāte šajā fotogrāfijā izskatoties ļoti „relaksēta un mūsdienīga” un to, ka „kabatas – tā tik ir ‘štelle’!”.

Karaliene Elizabete II ar mammu Karalieni Māti. (Foto: Avalon.red/All Over Press/ Vida Press)

Arī monarhijai nekas slikts – pretēji pareģotajam – nav atgadījies, un tā aizvien turpina pastāvēt.

Karalienes „neformālā fotogrāfija” publicēta uz žurnāla „Hello!” jaunākā izdevuma vāka.

„Pat karalienei patīk laba kleita ar kabatām!”

„Pat karaliene ir sajūsmā par kabatām!”

Citi šobrīd lasa

Kristaps Porziņģis "sapārots" ar seksīgu blondīni
Zviedrijas un Baltkrievijas olimpiskajam varonim Tomijam Salo piespriests cietumsods 1
Kas bija šī slepenā poga, kas četrus gadus stāvēja uz Trampa galda? Ļaudis pārsteidz patiesība
Pievienot komentāru

«Стала моложе на 10 лет»: герцогиня Кэтрин вышла в эфир с медиками

Джо Байден повесил в Белом доме большую фотографию принца Гарри