Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andželina Džolija ar dēlu Medoksu ierodas Dienvidkorejā. (Foto: Instagram)

Andželinas Džolijas dēls pirmo reizi publiski runā par sarežģītajām attiecībām ar Bredu Pitu

Slavenības
2019. gada 18. septembrī 06:28 2019. gada 18. septembrī 06:28
  Jauns.lv
18 gadus vecais Medokss Džolijs-Pits uzsācis jaunu, patstāvīgas dzīves posmu. Aktieru Andželinas Džolijas un Breda Pita vecākais dēls devies studēt uz Dienvidkoreju. Jaunietis cenšas izturēties, kā īstam vīrietim pieklājas, kad viņu kāds tincina par attiecībām ar tēvu.

Aktrise Andželina Džolija līdz pat šim brīdim ļoti sargājusi savus sešus bērnus, lai publiski neviens viņus neizjautātu par ģimenē notiekošo. Bērni sabiedrībā izgājuši tikai mammas vai miesassargu pavadīti, un tie rūpējās, lai neviens bērnus netraucētu ar uzbāzīgiem jautājumiem. Taču Džolijas vecākais dēls nesen kā nosvinējis savu 18. dzimšanas dienu un uzsācis pieauguša cilvēka dzīvi. Puisis devies studēt uz Jonsejas universitāti Seuolā, Dienvidkorejā, kur mācīsies bioķīmiju.

Jaunietim tagad pašam jātiek galā ar viņam pastiprināti pievērsto uzmanību. Pagaidām Medoksam tas izdodas lieliski – bez lieka patosa un skandāliem. Jauno studentu izdevies satikt žurnāla „InTouch” reportieriem, kas speciāli devušies uz Dienvidkorejas galvaspilsētu, lai gūtu iespēju tur uzrunāt Medoksu.

Puisis pret reportieriem izturējies draudzīgi un ar smaidu uz lūpām atbildējis, ka jau esot labi iejuties jaunajā dzīvē svešā valstī. Viņš joprojām daudz laika veltot padziļinātai korejiešu valodas apguvei. Uz jautājumu, vai jaunietis iet uz burziņiem un naktsklubiem, Andželinas Džolijas dēls atbildējis, ka viņam tas neinteresējot.

Tad Medoksam pajautāts, vai tēvs Breds Pits plānojot viņu apciemot jaunajā dzīvesvietā. Puisis uz to atbildējis izvairīgi: „Es nezinu, es nevaru zināt, kas notiks.” Pēc tam viņam pajautāts, vai attiecības ar tēvu ir izirušas. „Kam ir lemts notikt, tas notiks,” daudznozīmīgi izteicies Medokss. To sakot, jaunietis nešķita satraukts par jautājumiem, kas skar viņa un tēva sarežģītās attiecības, – apliecinājis izdevums „Daily Mail”.

Andželina Džolija puisēnu adoptēja Kambodžā 2000. gadā. Vēlāk, kad aktrisei izveidojās romantiskas attiecības ar Bredu Pitu, viņš oficiāli adoptēja visus trīs Džolijas pieņemtos bērnus. Šā gada augustā Medokss uzsāka mācības universitātē Dienvidkorejā. Breds Pits nepavadīja vecāko dēlu. Runā, ka par Medoksa plāniem viņš uzzinājis tikai no presē lasītā.

Breda Pita un viņa vecākā dēla attiecības sašķobījās 2016. gadā. Toreiz Džolija publiski apgalvoja, ka vīrs strīda laikā lidmašīnā esot zēnam iesitis.

Pits to vēlāk kategoriski noliedza. Vēlāk Džolija apsūdzību tiesā atsauca. Bet ar to brīdi sākās Džolijas un Pita garais laulības šķiršanas process. Pitam izdevās panākt vienošanos par aizbildnības tiesībām par bērniem, un viņš ieguva iespēju tikties ar atvasēm. Taču ar Medoksu attiecības tā arī neesot sakārtojušās. Andželina Džolija personīgi pavadīja vecāko dēlu uz universitāti, ierodoties Seulā kopā ar viņu.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
Viņi nogalina paši savus maizes devējus: konflikts starp biškopi un rapšu lauka saimnieku 14
"SpaceX" kuģis startē uz kosmosa staciju 3
Pievienot komentāru

Любимое развлечение: принцесса Диана брала сыновей в «секретные поездки»

Жена Игоря Крутого рассказала о сложностях воспитания 16-летней дочери