Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram

"Gribas vecāku..." Alla Pugačova nogurusi no dzīves ar tik jaunu vīru 68

Slavenības
2019. gada 27. jūlijā 21:18 2019. gada 27. jūlijā 21:18
  Jauns.lv
Nodzīvojusi 14 gadus kopā ar Maksimu Galkinu, kurš par viņu ir krietni jaunāks, Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova nākusi klajā ar negaidītu atzīšanos. Dziedātāja pastāstījusi - viņa ir nogurusi no tā, ka līdzās ir tik jauns un enerģijas pilns vīrietis. Reizēm viņai vienkārši gribas būt kopā ar savu vienaudzi.

To Alla Borisovna pastāstījusi kameras priekšā humoristiskā video, ko ierakstījusi kopā ar Laimu Vaikuli, pavadot atvaļinājumu Jūrmalā. "Dāmas no kāpām", kā sevi dēvē abas slavenās draudzenes, ir uzņēmušas jaunu video. Tajā abas apspriež, kādi vīrieši viņām pievērš uzmanību.

"Saproti, ja tev acu priekšā visu dzīvi ir jauns vīrietis ar humora izjūtu... Reizēm gribas ko vecāku," paziņojusi Pugačova. Interesanti, ka Maksims bija šā video režisors un uz šo sievas atzīšanos reaģēja visai emocionāli: "Es jums došu vecāku!"

Prasme dzīvi uztvert ar humoru - tas ir tieši tas, kas saista Galkinu un Pugačovu. Nesen Maksims publicējis vēl aizraujošu vienu video ar abām zvaigžņotajām draudzenēm - Allu Pugačovu un Laimu Vaikuli.

"Dāmas no kāpām" jautri nosvinējušas Vaikules organizētā mūzikas festivāla noslēgumu. "Iedzērām, bet neuzkodām," atklāti atzīstas zvaigznes. Izskatās, ka šis nebūs pēdējais provokatīvais video šajā sērijā, un fani ar nepacietību gaida turpinājumu - abu draudzeņu jaunos piedzīvojumus.

Saistītās ziņas

FOTO: Pugačova, Šleseri, Lipmani un citas prominences novērtē Vaikules festivāla atklāšanas koncertu 147
"Tev laikam mēle bez kauliem..." Alla Pugačova Jūrmalā iesaka Laimai Vaikulei paklusēt 53
VIDEO: Galkins un Pugačova aizved bērnus uz Rīgas zoodārzu 43

Citi šobrīd lasa

"Beidzot jūtos kā īstais es" - dzīvais Kens pārtapis par Bārbiju 23
Nesildi nosalušas rokas karstā ūdenī!
VIDEO: sieviete Maiami lidostā izģērbjas pilnīgi kaila 6
Skatīt visus komentārus

Выпавшая из окна квартиры внука Михалкова модель вышла на связь в соцсетях и рассказала, что с ней случилось на самом деле

"Ноги как у слона": Милла Йовович рассказала о своих проблемах на последних неделях беременности