Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook (facebook.com/MissoulaCountySheriffsOffice)

Saguris lācis sabiedē amerikāņu ģimeni, ieslēdzoties viņu mājā un nosnaužoties skapī 11

Trakā pasaule
22. jūnijā 20:05 2019. gada 22. jūnijā 20:05
Jauns.lv
Montānas štata likumsargi ap plkst. 5.45 no rīta saņēmuši satrauktu iedzīvotāju ziņu - viņu mājoklī neaicināts ielauzies melnais lācis, kurš pamanījies aiz sevis aizbultēt durvis un ierausties skapī, lai nosnaustos.

Nogurušais ķepainis pēc ierašanās sacēlis īstu traci, meklējot piemērotu vietu spēku atgūšanai.

Foto: Facebook (facebook.com/MissoulaCountySheriffsOffice)

Kad ieradušies likumsargi, lācis izskatījies pagalam apmulsis. Iztraucēts no miega, viņš lēnām izstaipījies un nožāvājies. Dzīvnieka vērotāji cerēja, ka lācis nobīsies un metīsies bēgt, bet zvēriņš šķita labi iekārtojies un negrasījās doties prom.

Policistiem nācās izsaukt kādas dzīvnieku biedrības papildspēkus, kas tad lāci iemidzināja ar trankvilizatoru un nogādāja uz piemērotāku dzīvesvietu dabā.

Mizūlas apgabala policija pēc notikušā atgādina, ka pirms došanās pie miera vienmēr jāatcerās aizslēgt durvis, pajokojot, ka saņēmuši ziņas, ka lācis pirms šī skapja bija izmēģinājis vēl 2 skapjus, līdz saprata, ka šis būs piemērotākais.

Foto: Facebook (facebook.com/MissoulaCountySheriffsOffice)

Zināms, ka ģimenes īpašumu apciemojis Amerikas melnais lācis. Tā ķermeņa garums, paceļoties pakaļkājās, var sasniegt pat 2,12 metrus. Tie labprāt uzturas dažādu ūdeņu krastos, kā arī neizvairās no cilvēku tuvuma un barību meklē arī lauksaimnieku apstrādātajos tīrumos.

Citi šobrīd lasa

Somas, bītlenes, kleitas un peldkostīmi - šosezon modē ir neona spožums 5
VIDEO: Galkins un Pugačova aizved bērnus uz Rīgas zoodārzu 12
10 gadus vecs zēns Igaunijā izdarījis pašnāvību - mēnešiem ilgi viņš cieta no vardarbības, bet neviens nevarēja palīdzēt
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

Стала известна причина ссор между герцогиней Меган и принцем Гарри

Агата Муцениеце "застукала" мужа в бассейне с Катериной Шпицей 1