Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook (facebook.com/Police-nationale-du-Tarn)

Students Francijā nokavē autobusu, sasit mašīnu, bet ar policijas palīdzību paspēj uz eksāmenu 13

Trakā pasaule
18. jūnijā 16:56 2019. gada 18. jūnijā 16:56
Jauns.lv
18 gadus vecais liceja students Loics Francijā pirmdien steidzies uz noslēguma eksāmenu, bet neveiksmīgi nokavējis autobusu. Lai paspētu uz nozīmīgo dzīves brīdi, Loics no tēva aizņēmās automašīnu, tomēr jau atkal viņu piemeklēja nelaime - viņš, līkumā zaudējot kontroli pār transportlīdzekli, ietriecies ceļa metāla apmalē, ziņo "BBC".

Par laimi, cietusi bija tikai Loica tēva automašīna, un ātri vien notikuma vietā ieradusies policija, kura pārbaudījusi puiša alkohola koncentrāciju izelpā. Viņi noskaidrojuši, ka Loics ir skaidrā prātā, viņam tikai izvērsusies ārkārtīgi neveiksmīga diena.

Puisis izskaidrojis, ka steidzas uz vidusskolas noslēguma eksāmenu, un policisti sapratuši, ka to nokavēt būtu ļoti skumji. Līdz eksāmenam bija palikušas tikai 10 minūtes.

Izsauktie likumsargi nolēmuši puisim izpalīdzēt, lai kaut nedaudz uzmundrinātu nelaimēm vajāto jaunieti. Ātri sastādījuši protokolu par izraisīto avāriju, viņi Loicu aizveduši uz skolu, kur viņš veiksmīgi ieradies 2 minūtes pirms gaidāmā eksāmena.

Albī pilsētas policija novēlējusi jaunietim "veiksmi, kuru viņš ir pelnījis", padaloties ar stāstu arī savā sociālā tīkla "Facebook" lapā.

Citi šobrīd lasa

Vienkārša asins analīze, kas mainīja aktrises Ketlīnas Tērneres dzīvi: "Es domāju, ka mirstu" 2
Šobrīd modē! Slavenas dāmas pucējas ar mazo meiteņu aksesuāriem, kas maksā pāris centus 1
Par Porziņģa apjukumu, atgriežoties Ņujorkā, tagad smejas visā pasaulē
Tēmas: Francija
Skatīt visus komentārus

«Не как у Фриске!» Фигурист прокомментировал состояние Анастасии Заворотнюк

Ольга Бузова заявила о намерении участвовать в "Евровидении"