Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sskatuves māksliniece atzīst – beidzamo gadu laikā darba tikpat kā neesot bijis. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Jolanda Suvorova vada skarbas vecumdienas nabadzībā 10

Slavenības
22. martā 06:01 2019. gada 22. martā 06:01
Žurnāls "Kas Jauns"
Aktrise, dejotāja un dziedātāja Jolanda Suvorova nupat atzīmējusi savu dzimšanas dienu. Vecumu skatuves māksliniece gan nevēlas atklāt, vien nosaka: „Sirdī jūtos kā 18 gadu jauna, bet mana veselība gan tāda, it kā es būtu 100 gadu veca.”

Suvorovas uzstāšanās nevienu neatstāj vienaldzīgu, no viņas strāvo atraktivitāte, dzīvesprieks un pārsteidzoša enerģija. Bija laiks, kad gandrīz katru nedēļas nogali viņa devās uz kādu kultūras namu vai prezentācijas pasākumu, vai jubilejas svinībām, taču tagad žurnālam "Kas Jauns" skatuves māksliniece atzīst – beidzamo gadu laikā darba tikpat kā neesot bijis.

Jolanda, tā jau trūkumā dzīvojot, vēl cenšas parūpēties par mazajiem draugiem. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Viņa uzsver, ka aizvien ir gatava saņemt darba piedāvājumus, bet saprot – konkurence aktieru vidū ir liela un visiem darba nepietiek. „Visvairāk man tīk uzstāties koncertos. Gribētu arī filmēties kādā reklāmā vai filmā. Varbūt tādu kā mani kaut kur vajadzētu... Bet tagad jau ir daudz aktieru, ir, no kā izvēlēties,” prāto skatuves māksliniece. Viņa atzīst, ka brīžam bijusi pat doma atstāt Latviju. „Vienu brīdi jau gribējās aizbraukt prom no šīs valsts, jo nav darba. Man gribas to sajūtu, lai es būtu kādam vajadzīga,” nosaka Jolanda.

Aktrise atzīst, ka pēdējie gadi bijuši teju nepanesami, jo nākas dzīvot lielā trūkumā un iztikt no 300 eiro lielas pensijas. „Nekad nebiju domājusi, ka vecumdienās būs tik grūti. Es taču visu mūžu esmu daudz strādājusi. Esmu bijusi gan skatuves māksliniece, gan arī fabrikā strādājusi, kad viena meitu audzināju."

Atzīstos, nespēju izdzīvot ar šādiem ienākumiem, ir pat izveidojies dzīvokļa parāds. Tā sevis žēl... Gribas sēdēt un raudāt.

"Zāles vien mēnesī man izmaksā 60 eiro. Visas nepērku, jo nevaru atļauties. Arī, lai notievētu, vajag normālu ēdienu ēst. Man nesanāk. Ēdu visu, kas ir lēts, ne to, kas būtu veselīgs. Lai cilvēks pie šādas dārdzības varētu normāli dzīvot, katram vajadzētu mēnesī saņemt 1500 eiro. Tad varētu nomaksāt dzīvokļa rēķinu, nopirkt medikamentus un pirkt normālu, veselīgu pārtiku. Ja es saņemtu kaut vai 500 eiro mēnesī, justos kā karaliene,” bilst Suvorova.

Citas ziņas, intervijas un notikumus lūkojiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

"Jums ir ļoti forša valsts" - stāsts par 29 gadus veco japāni Masaki, kurš atbrauca kā students un plāno te palikt
"Viņš bija liels cilvēks, liela personība" - LNSO direktore Indra Lūkina dalās atmiņās par draugu Andreju Žagaru
Kā atbrīvot drēbes no humpalu veikaliem raksturīgā aromāta? 2
Skatīt visus komentārus

Викторию Бекхэм развеселил вопрос о сексе с мужем спустя 20 лет брака 1

Алла Пугачева указала, на кого похож двухлетний сын Ксении Собчак