Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: sabiedrībā zināmi ļaudis ar savām atvasēm apmeklē "Lote un pazudušie pūķi" pirmizrādi 26

Kino
23. februārī 15:11 2019. gada 23. februārī 15:11
Jauns.lv
Piektdien, 22. februārī, kinoteātrī "Splendid Palace" notika animācijas filmas "Lote un pazudušie pūķi", ko sabiedrībā zināmi ļaudis apmeklēja kopā ar savām atvasēm.

Saviem bērniem jaunos Lotes piedzīvojumus atrādīt bija atnācis gan aktieris Artūrs Skrastiņš, gan TV ziņu dīva Ilze Jaunalksne, gan raidījumu un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante, un, protams, daudzas citas sabiedrībā zināmas personas.

Jaunākajā filmā par suņu meitenes Lotes piedzīvojumiem Izgudrotāju ciematā ierodas divi zinātnieki - Kārlis Jenots un Viktors Vīķis. Viņi ir nolēmuši piedalīties sacensībās, kuru dalībniekiem jāsavāc pēc iespējas vairāk tautasdziesmu. Abu vislielākais sapnis ir ierakstīt, kā dzied mītiskais ugunsspļāvējs pūķis. Lēkājoši zaķi, darbos aizņemti surikati, runājoša zivs, kura dzīvo krūšu kabatiņā, zaķene-operdziedātāja - šie ir vien daži no varoņiem, ar kuriem savos piedzīvojumos iepazīsies Lote un viņas māsiņa Rozīte.

Animācijas filmas tapšanā piedalījusies pašmāju filmu studija "Rija" un Igaunijas studija "Eesti Joonisfilm". Igaunijā filma "Lote un pazudušie pūķi" iekļauta Igaunijas Filmu institūta Simtgades filmu programmā.

Citi šobrīd lasa

Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 2
Jūrā pazudušā Aiga Audera meklēšanā īpašu uzmanību lūdz pievērst Salacgrīvas un Vitrupes piekrastēm
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"