Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristena Stjuarte ar jauno draudzeni Sāru Dinkinu. (Foto: 4CRNS, WCP, Javiles / BACKGRID/A/ Vida Press)

„Krēslas” zvaigzne Kristena Stjuarte nomainījusi meiteni 12

Slavenības
2018. gada 29. decembrī 12:40 2018. gada 29. decembrī 12:40
  Jauns.lv
Sāgas „Krēsla” aktrise Kristena Stjuarte ilgāku laiku bija kopā ar „Victoria’s Secret” modeli Stellu Maksvelu. Tagad viņas dzīvē ienākusi jauna mīlestība – stiliste Sāra Dinkina.

Aktrise Kristena Stjuarte un stiliste Sāra Dinkina šobrīd šķiet nešķiramas. Pēdējo dažu nedēļu laikā abas jaunās sievietes redzētas kopīgi dodamies pastaigās, apmeklējam manikīra salonus, restorānus un Ziemassvētku vakarā iepērkamies pārtikas veikalā.

Stjuartes zināmākās un vairāk apspriestās attiecības bija ar filmas „Krēsla” kolēģi Robertu Patinsonu. Viņi iepazinās filmēšanas laukumā 2008. gadā un drīz vien kļuva par pāri arī dzīvē. 2013. gadā Stjuarte un Patinsons izšķīrās. Trīs gadus ilgušajam mīlas stāstam pienāca beigas, kad atklājās, ka Stjuarte ļāvusies dēkai ar filmas „Sniegbaltīte un mednieks” režisoru Rūpertu Sandersu. Pāris gan vēlāk salaba, taču īslaicīgi.

Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons filmas „Krēsla” pirmizrādes vakarā 2008. gada decembrī. (Foto: Bitte Fotovermerk/REX/ Vida Press)

Otras nopietnākās attiecības Stjuartei bija ar „Victoria’s Secret” modeli Stellu Maksvelu, kurai savulaik bija īslaicīgs romāniņš ar skandalozo dziedātāju Mailiju Sairusu.

Kristena Stjuarte un Stella Maksvela. (Foto: Broadimage/REX/ Vida Press)

Runā, ka Stjuarte un Maksvela izšķīrušās šā gada rudenī, taču saglabājušas draudzīgas attiecības. Aktrises jaunā mīlestība Sāra Dinkina ir stiliste un bloga „Fancy Hipster” veidotāja. Dinkina blogā raksta par „apslēptajiem talantiem, pirms viņi iemantojuši lielāku atpazīstamību”.

View this post on Instagram

Nothing to wine about

A post shared by Sara Dinkin (@saradinkin) on

Sāra ir liela suņu mīļotāja un savā „Instagram” profilā regulāri liek bildītes ar jauno kucēnu Veilonu, kuru dēvē par savu „dēliņu”. Viņai ir arī suns Sevens, kuru Dinkina uzskata par savu „dvēseļu biedru”.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc princis Harijs nepalika Anglijā uz vecmāmiņas 95. dzimšanas dienu
Ļaudis satraucas - vai Kiviču pāra suns nonācis dzīvnieku patversmē? 3
Populārs nigēriešu mācītājs internetā atrāda, kā "ārstē homoseksuālismu"
Skatīt visus komentārus

Брэдли Купер устроил модную съемку Ирине Шейк вместе с их дочерью

Круги под глазами и потухший взгляд: поклонники обеспокоены видом 61-летней Надежды Кадышевой