Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Nedēļu pirms "Prāta vētras" koncerta Maskavā uz to atlikušas tikai 26 brīvas vietas 5

Mūzika
2018. gada 6. decembrī 20:50 2018. gada 6. decembrī 20:50
Jauns.lv
Krievijas mediji un ziņu aģentūras šonedēļ informē par Maskavā gaidāmo "Prāta vētras" jeb "Brainstorm" koncertu, atzīmējot, ka Rīgā viņu šovs spējis pulcēt 60 000 cilvēku lielu auditoriju.

"Brainstorm" 29. novembrī ar panākumiem uzstājās Sanktpēterburgā, un 13.decembrī paredzēts koncerts Maskavas koncertzālē "Crocus City Hall". Kā novēroja Jauns.lv, šīs halles ietilpība ir 7500 vietu, un teju visas biļetes jau izpirktas - ceturtdien atlikušas bija vien 26 brīvas biļetes. Biļešu cena svārstās robežās no 2000 līdz 4000 Krievijas rubļiem jeb 25-50 eiro par vienu. 

Latvijas populārākā grupa kaimiņvalstī viesojas ar šovu albuma "Wonderful Day" tūres ietvaros. Preses relīzē "prātnieki" sola maskaviešiem vērienīgu šovu un dažādus pārsteigumus.

Jau vēstīts, ka iepriekš "Prāta vētras" uzstāšanās Krievijā, kas ar savu agresiju pret citām valstīm izpelnījusies starptautisku, tostarp Latvijas, nosodījumu, mūsu valstī daudziem šķiet neizprotama. Paši mākslinieki gan vairākkārt norādījuši, ka mūzikas un mākslas valodu nedrīkst jaukt ar politiku. 

Savukārt izpirktās biļetes uz Maskavas koncertu rāda, ka šo Latvijas grupu Krievzemē tik tiešām gaida un mīl.

Citi šobrīd lasa

Labākie mīti par Eiropu: līkos gurķus un banānus neviens nav atņēmis 19
Hārtlija fenomens - kāpēc viņš ir tik īpašs 41
Daudzviet Latvijā pārspēts 19.maija karstuma rekords; nākamnedēļ laiks mainīsies 7
Tēmas: Prāta Vētra
Skatīt visus komentārus

Олег Газманов рассказал, почему не спит с нынешней женой в одной спальне и как 25 лет помогал бывшей