Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” distancējas no Ziemassvētkiem

Mūzika
2018. gada 6. decembrī 10:50 2018. gada 6. decembrī 10:50
Jauns.lv
Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” laidusi klajā singlu "Rīt" no tuvākajā nākotnē gaidāmā albuma. Un apgalvo - lai arī iznāk decembrī, šis patiešām ir ar Ziemassvētkiem nesaistīts singls.

"Šī dziesma ir likumsakarīgs turpinājums jebkuram svinīgam notikumam. Rīt mēs atceramies, kā bija vakar. Rīt. Mēs beigsim rīt," tā saka grupas "Gapoljeri" solists Kristians Kareļins.

"Dziesma vēsta par to, ka jānoklausās dziesma, lai katrs pats saprastu, ko dziesma vēsta", pavēstīja Kareļins.

"Dziesma vēsta par to, ka jānoklausās dziesma, lai katrs pats saprastu, ko dziesma vēsta", pavēstīja Kareļins. (Foto: Publicitātes)

"Rīt" videoversijā galvenā loma uzticēta Latvijas Nacionālā teātra aktierim Artim Drozdovam.

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki - Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra).

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki (Foto: Publicitātes)

"Gapoljeri" katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām.

Citi šobrīd lasa

"Esmu pieredzējis uz savas ādas, ka šķiršanās ir traģēdija" - mācītājs Bērziņš atklāti runā par dzīvi un baznīcas tumšo pusi 6
FOTO: Indonēzijā atrasta pasaulē lielākā bite 13
Dobeles novadā vīrieši demonstrē varenību, uzspridzinot vecu "Opel" automašīnu; aizturētas 6 personas 24
Tēmas: Ziemassvētki
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала