Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana neatzīst dzīvnieku nogalināšanu prieka pēc, bet prinča Harija draugi ir dedzīgi medību piekritēji. Arī politiskie uzskati simpātiskajai amerikānietei nesakrītot ar vīra britu draugiem. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Visiem patīk hercogiene Megana, tikai prinča Harija draugiem ne 17

Slavenības
20. septembrī 16:16 2018. gada 20. septembrī 16:16
Jauns.lv
Lai gan jaunā Saseksas hercogiene Megana apbūrusi teju pusi pasaules un izpelnījusies miljoniem fanu mīlestību, prinča Harija draugi, visticamāk, nebūs atrodami viņu skaitā. Viņiem esot „zināmas problēmas” ar Harija sievu.

Prinča Harija draugiem, kuru skaitā ir miljardieri un dedzīgi mednieki, esot „domstarpības” ar jauno Saseksas hercogieni un viņas politiskajiem uzskatiem.

Rakstniece un karaliskās ģimenes tuva draudzene lēdija Kolīna Kempbela norādījusi, ka prinča Harija draugu lokam „domstarpības ar Meganu” ir galvenokārt politisko uzskatu nesakritības dēļ. „Viņa ir liberāli noskaņota, un šī modīgie kreisie uzskati nav pieņemami dažiem Harija draugiem,” portālam „The Daily Beast” apliecinājusi rakstniece Kempbela.

„Harijs Meganu iepazīstinājis ar visiem draugiem – ballītēs, kāzās un privātās vakariņās. Taču viņa ir noskaņota pret daudzām lietām, ap ko griežas Harija draugu pasaule, kā, piemēram, medībām.”

Foto: REUTERS/SCANPIX

Vērts atzīmēt, ka Harijs ir (tagad varbūt jāsaka „bija”) prasmīgs šāvējs – šis fakts gadu gaitā raisījis daudz strīdīgu diskusiju sabiedrībā. Taču pērn princis izlaida gadskārtējās medības, kas karalienes īpašumā Sandringemā tiek rīkotas Otrajos Ziemassvētkos.

Viņam no šīs izpriecas aizvadītā gada decembrī palūgusi atteikties dzīvniektiesību aktīviste līgava, un viņš bez iebildumiem piekritis. Vien dažas nedēļas pirms tam Harijs ar draugiem bija devies medību braucienā uz Vāciju, kur it kā esot nogalinājis 15 mežacūku.

Harijs Meganu ir iepazīstinājis ar visiem saviem draugiem. (Foto: Vida Press)

Ja neskaita medības, Meganas bēdīgi slavenais tēvs, kurš netur mēli aiz zobiem, vērsis uzmanību uz Harija politisko pārliecību. Šā gada vasarā, viesojoties TV šovā „Good Morning Britain”, Tomass Mārkls pastāstījis, ka telefonsarunā Harijs viņam esot ieteicis „dot Donaldam Trampam iespēju”. Vai tas bija tikai optimistisks ieteikums bez jebkādiem zemtekstiem vai izrādīts atbalsts Trampam, nav zināms.

Atgādināsim, ka britu karaļnama pārstāvjiem nav pieņemts publiski izrādīt simpātijas pret kādu no politiskajiem spēkiem. Šo iemeslu dēļ karaliskā ģimene arī nekad nepiedalās vēlēšanās.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Citi šobrīd lasa

FOTO: unikāls atklājums - arheologi Ēģiptē uzgājuši tūkstošiem gadu senas kapenes 16
Bemhenam “Rīgas Satiksme” šogad izmaksājusi rekordlielu prēmiju 34
Ameriks pinas skaidrojumos par nepārprotamu tikšanos ar Martinsonu restorānā Minskā 9
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин сфотографировался в Риге в образе Шаляпина

Вскрылась неприятная причина, почему бывший муж Бузовой не взял на Мальдивы старшую дочь