Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Holivudas aktrise Andželina Džolija ar saviem sešiem bērniem. (Foto: Scanpix/LETA)

Andželinai Džolijai draud atņemt pilnas aizbildnības tiesības pār bērniem 19

Slavenības
2018. gada 13. jūnijā 15:16 2018. gada 13. jūnijā 15:16
Kasjauns.lv
Vai Holivudas aktrisei Andželinai Džolijai atkal draud skandaloza tiesas prāva saistībā ar bērnu aizbildnības tiesībām? Portāla „The Blast” rīcībā nonākuši tiesas dokumenti, kuros tiesnesis pieprasījis sešu bērnu mātei uzlabot atvašu attiecības ar tēvu, aktieri Bredu Pitu. Pretējā gadījumā viņa var zaudēt pilnas aizbildnības tiesības.

Losandželosas augstākā tiesa norādījusi Džolijai, kura 2016. gada septembrī pieprasīja šķiršanos no vīra Breda Pita, ka „attiecību trūkums ar tēvu” var izrādīties traumējošs viņas sešiem bērniem. Tāpēc tiesa pieprasa Breda Pita rīcībā nodot katra bērna privāto mobilā tālruņa numuru un atļaut tēvam ar bērniem sarunāties, kad vien viņš to vēlas. Džolijai arī aizliegts lasīt saraksti, kādu bērni īsziņās uztur ar savu tēvu.

Andželinai Džolijai varētu atņemt pilnas aizbildnības tiesības pār bērniem un tās piešķirt šķirtajam vīram Bredam Pitam, ja viņa arī turpmāk liegs atvasēm tikties ar tēvu. (Foto: Vida Press)

Tā kā vecākais dēls Medokss ir sasniedzis 16 gadu vecumu, viņam šovasar pašam atļauties izvēlēties, kad un cik ilgi vēlas pavadīt laiku pie katra no vecākiem. Savukārt pieciem pārējiem bērniem būs jāievēro strikts tiesas noteikts vasaras grafiks, kurā norādīts, kuras dienas jāpavada pie viena no vecākiem un kuras pie otra.

Ja Džolija nepiekritīs visiem augšminētajiem noteikumiem, viņa riskē zaudēt pilnas aizbildnības tiesības pār visiem sešiem bērniem.

Medoksam ir 16 gadu, un viņš pats var izvēlēties, kad un cik ilgi vēlas pavadīt laiku pie katra no vecākiem. Jaunākajiem bērniem būs jāievēro strikts tiesas noteikts vasaras grafiks, kurā norādīts, kuras dienas jāpavada pie viena no vecākiem un kuras pie otra. (Foto: Scanpix/LETA)

„Ja mazākie bērniem būs liegtas tikšanās ar tēvu, izvērtējot kādos apstākļos tas darīts, sekas varētu būt tādas, ka bērniem samazinās laiku, ko viņi varēs pavadīt ar Džoliju, kā arī viss var beigties ar to, ka pilnas aizbildniecības tiesības piešķir Pitam,” norādīts tiesas paziņojumā.

Andželinas Džolijas un Breda Pita pārstāvji nav snieguši sīkākus komentārus par notiekošo.

Citi šobrīd lasa

Liene Grava par izskatu un pucēšanos: "Sievietei ir jānotic, ka viņa ir skaista"
Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem savulaik dāsni ziedojis ZZS 139
FOTO: ar jestru burziņu Vecrīgā durvis ver jauns kokteiļbārs "Le Kiki" 17
Skatīt visus komentārus

"Можно сказать, окунулась": Ольга Бузова села голым задом в снег в Куршевеле

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения