Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Diriģents Ints Teterovskis šobrīd saskumis - viņa velosipēdam "pieaugušas kājas". (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

"Gribu tevi atpakaļ!" Diriģents Ints Teterovskis lūdz palīdzību 3

Slavenības
2018. gada 13. jūnijā 14:33 2018. gada 13. jūnijā 14:33
Jauns.lv
Pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem sociālajos tīklos vērsies diriģents Ints Teterovskis - viņš palicis bez sava velosipēda.

"Urgent! vakar manam KTM UltraRace pieauga kājas. ja kāds kur mana, pado ziņu! gribu Tevi atpakaļ! 🙂 tā "Facebook" ierakstījis Ints.

Portālam "jauns.lv" Teterovskis pastāstīja - pirmdien līdz 18 ritenis vēl bijis mājās, bet ap 22 vakarā konstatējis tā pazušanu. Nu jau pārvietošanās līdzekļa meklēšanā iesaistīta arī policija.

Pēc internetā pieejamās informācijas, šāds ritenis, ar kādu radis pārvietoties Teterovskis, maksā vairāk nekā 1000 eiro. Vienā no internetveikaliem šādu agregātu tirgo pat par 1700 eiro.

Pie diriģenta sauciena pēc palīdzības vairāki komentāros jau gan norādījuši, ka "tādu mantu nevar atstāt bez uzraudzības" un "jāsāk savs smukulis pieskatīt vērīgāk".

Citi šobrīd lasa

"Esmu pieredzējis uz savas ādas, ka šķiršanās ir traģēdija" - mācītājs Bērziņš atklāti runā par dzīvi un baznīcas tumšo pusi 6
Viņš domāja, ka trenējas: Niku Endziņu boksa ringā par viltus ziņu izplatīšanu pamatīgi pārmāca bokseris 325
Dobeles novadā vīrieši demonstrē varenību, uzspridzinot vecu "Opel" automašīnu; aizturētas 6 personas 23
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала