Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktieris Ģirts Ķesteris izrāda, ko nēsā līdzi somā. (Foto: Juris Rozenbergs)

Pārsteigumi Ģirta Ķestera somā - aktieris līdzi nēsā gan validolu, gan svētbildi 3

Slavenības
2018. gada 13. jūnijā 10:38 2018. gada 13. jūnijā 10:38
Žurnāls "Kas Jauns"
Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris (54) šovasar, dodoties ikdienas un darba gaitās, nēsā stilīgu ādas somu. Mākslinieks žurnālam "Kas Jauns" atklājis, kas viņam vienmēr un visur ir līdzi.

Aizvadītajā nedēļā, dodoties prezentēt vasaras brīvdabas izrādi "Skroderdienas Silmačos", Ģirts Ķesteris izskatījās, kā izkāpis no žurnāla vāka.

Aktieris ikdienā savu stilu veido pats, iztiekot bez profesionāļu rekomendācijām, un gadu gaitā iemanījies izvēlēties gan to, kas pašam piestāv, gan saskaņot drēbes pēc toņiem un materiāliem.

Pēdējā laikā viņš pasācis nēsāt ādas portfeli, kurā var ērti ietilpināt gan lugu eksemplārus, gan salikt citas nepieciešamās lietas. „Man tur ir krietna čupa ar lomu teksta lapām, pa vidu, skatos, arī nesen veikto dzirdes mērījumu rezultāti. Audiogrammu veicu, jo pēc daudziem filmu ieskaņošanā pavadītiem gadiem noārdījušās frekvences. Jutu, ka nedaudz pasliktinājusies dzirde, tāpēc devos pārbaudīt. Perfekta nav, un ar filmu dublēšanu esmu izlēmis vairs nenodarboties,” žurnālam "Kas Jauns" atklājis Ķesteris.

Vaicāts, ko vēl glabā somā, Ģirts, ielūkodamies nesamajā, teic, ka tur ir gan automašīnas, gan Rīgas, gan Valmieras dzīvokļa atslēgas. „Ir arī prezervatīvi, bet tos nerādīšu,” viņš pasmaida.

Svētbilde

„Lai gan esmu kristīts luterānis, man viena no īpašajām lietām ir pareizticīgo svētbilde. To iegādājos Maskavā jau ļoti sen, apmēram pirms gadiem desmit, un tā vienmēr atrodas man tuvumā. Svētbildi glabāju maisiņā, lai neapbružājas. Ar svētbildi jūtos svētīts un pasargāts, ejot ikdienas gaitās. Esmu ļoti ticīgs cilvēks, un man pat ir tāds ieradums, ka katru reizi, kad aizbraucu uz citu valsti, pirmā vieta, kur obligāti ieeju, ir baznīca. Nešķirojot pēc konfesijas.”

"Guess" lasāmās brilles

„Tās man vienkārši ir nepieciešamība. Smukas, stilīgas, bet labprātāk, protams, būtu izticis bez šā aksesuāra. Bet ko darīt, ja redze vairs nav tik izcila kā kādreiz?”

Validols

„Šis medikaments man vienmēr ir līdzi kā nodrošinājums grūtiem dzīves gadījumiem. Palīdz, piemēram, satraukuma brīžos.”

Citi šobrīd lasa

5 stila odziņas, ko savas karjeras laikā radījis Karls Lāgerfelds 2
Izsalkumā suņi bija apēduši kaķus - vienistabas dzīvoklī Ropažos starp 3 bērniem atrod nobadinātus dzīvniekus 52
Dienas bilde: ātrās palīdzības priekšniece šim bariņam uzstāda diagnozi 1
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин выступил с заявлением после слухов о срочной операции Аллы Пугачевой

Агата Муцениеце прокомментировала слухи о своей беременности