Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dons jau gadu par savu motociklu izvēlējies "Harley Davidson Dyna Street Bob". Tālos braucienos viņš gan vēl nav devies, ja nu kādreiz uz Enguri un Brocēniem aizbraucis. (Foto: no privātā arhīva)

Pat Dons no garāžas izvilcis savu motociklu un bauda brīvību 26

Slavenības
2018. gada 1. maijā 12:52 2018. gada 1. maijā 12:52
Kasjauns.lv
Mūziķis Dons savu “Harley Davidson” izvilcis pavasara saulītē un atklājis motosezonu. Tiesības viņš ieguva aizpagājušajā vasarā un brauc jau gadu. Kaut gan patiesībā motocikli viņu interesējuši jau kopš bērnības, un tad izbraukājies gan ar mopēdiem, gan ar tolaik pieejamajiem motocikliem “Pannonia” un “Iž”.

„Laikam bija pienācis vecums, kad jābrauc ar hārli,” par visu rokeru klasiku “Harley Davidson” saka nu jau 34 gadus vecais Dons, paskaidrojot: „Mani nemaz cits mocis neinteresēja, ne baiki, ne krosenieki. Man nepatīk braukt ātri.

Esmu pamēģinājis braukt ar sportiskiem ielas močiem, bet tas nav man. Ar “hārli” jau nekur “nepalidosi”. Man patīk šajos motociklos viss, sākot no skaņas, beidzot ar izjūtām. Tas ir tāds untums. Man jau bērnībā bija pārliecība, ka kādreiz dzīvē man būs “Harley Davidson”.

Un ne velti, kad salonā pārdod kādu no šiem mocīšiem, tiek uzkarināta zīme: „Mēs palīdzējām piepildīt vēl kāda klienta sapni”,” stāsta Dons.

Uz iebildi, ka tagad atliek vien uzēst lielu vēderu, atlaist matus, uzaudzēt bārdu, lai būtu gluži kā īsts rokeris, Dons sirsnīgi nosmej: „Būtu jau labi, ja man tā bārda augtu. Es tāds bezspalvu radījums esmu pagadījies.”

Citi šobrīd lasa

"Ērkšķu šova" Kristīne ar vīru guļ laulības gultā, taču gadiem ir tikai labi draugi
VIDEO: skandāls Magones sētā – bijušais mīlnieks Ventis skaidro attiecības ar viņas lietuviešu vīru Žani
Protestētāju tūkstoši paralizē Barselonu: bloķēta lidosta un autoceļi, ielidojušie pasažieri netiek ielaisti pilsētā 39
Tēmas: Dons
Skatīt visus komentārus

Как «плод изнасилования» Захара Джоли-Питт превратилась в самого сильного члена семьи 1

Директор Моисеева показал, в каких условиях живет музыкант после инсульта