Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dons jau gadu par savu motociklu izvēlējies "Harley Davidson Dyna Street Bob". Tālos braucienos viņš gan vēl nav devies, ja nu kādreiz uz Enguri un Brocēniem aizbraucis. (Foto: no privātā arhīva)

Pat Dons no garāžas izvilcis savu motociklu un bauda brīvību 26

Slavenības
2018. gada 1. maijā 12:52 2018. gada 1. maijā 12:52
  Kasjauns.lv
Mūziķis Dons savu “Harley Davidson” izvilcis pavasara saulītē un atklājis motosezonu. Tiesības viņš ieguva aizpagājušajā vasarā un brauc jau gadu. Kaut gan patiesībā motocikli viņu interesējuši jau kopš bērnības, un tad izbraukājies gan ar mopēdiem, gan ar tolaik pieejamajiem motocikliem “Pannonia” un “Iž”.

„Laikam bija pienācis vecums, kad jābrauc ar hārli,” par visu rokeru klasiku “Harley Davidson” saka nu jau 34 gadus vecais Dons, paskaidrojot: „Mani nemaz cits mocis neinteresēja, ne baiki, ne krosenieki. Man nepatīk braukt ātri.

Esmu pamēģinājis braukt ar sportiskiem ielas močiem, bet tas nav man. Ar “hārli” jau nekur “nepalidosi”. Man patīk šajos motociklos viss, sākot no skaņas, beidzot ar izjūtām. Tas ir tāds untums. Man jau bērnībā bija pārliecība, ka kādreiz dzīvē man būs “Harley Davidson”.

Un ne velti, kad salonā pārdod kādu no šiem mocīšiem, tiek uzkarināta zīme: „Mēs palīdzējām piepildīt vēl kāda klienta sapni”,” stāsta Dons.

Uz iebildi, ka tagad atliek vien uzēst lielu vēderu, atlaist matus, uzaudzēt bārdu, lai būtu gluži kā īsts rokeris, Dons sirsnīgi nosmej: „Būtu jau labi, ja man tā bārda augtu. Es tāds bezspalvu radījums esmu pagadījies.”

Citi šobrīd lasa

Draugi nofilmē, kā sieviete no slidkalniņa ieslīd okeānā, kur viņu gaida haizivs 3
Māte šokā par dēla nāvi pēc aizturēšanas Gomeļā: "Man atteicās parādīt ķermeni" 7
Laika ziņu vīrs Māris Grigalis nu ir jau trīs puiku tēvs
Tēmas: Dons
Skatīt visus komentārus

9 спален, 16 ванных, spa, теннисный корт: что известно о новом доме Гарри и Меган

"Было очень душевно": жена Николаева отпраздновала день рождения в Юрмале вместе с Познером