Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pēc 7,5 gadiem laulībā šķīrušies ar basketbolu saistītie Gunta Baško-Melnbārde un Kristaps Melnbārdis. Šķiroties Gunta paturējusi tikai meitas uzvārdu. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Daiļā Latvijas basketboliste Gunta Baško izšķīrusies 40

Slavenības
2018. gada 6. martā 06:32 2018. gada 6. martā 06:32
  Kasjauns.lv
Septiņarpus gadus pēc apprecēšanās aizvadītajā nedēļā šķirta ilggadējās Latvijas basketbola izlases kapteines, kluba “TTT Rīga” līderes Guntas Baško (37) un bijušā basketbolista Kristapa Melnbārža (36) laulība, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Kad 2011. gada augustā izskanēja vēsts par basketbolistes Guntas Baško kāzām ar Melnbārdi, sporta aprindās par šo notikumu priecājās daudzi. Kāzu bildēs pāris, kas gredzenus mija pēc divus gadus ilgas kopābūšanas, viens otra apskāvienos izskatījās laimīgs un harmonijā starojošs.

Intervijās basketboliste atzina, ka izbauda ģimenes dzīvi un laulībā ar Kristapu nākotnē vēlas kopīgus bērnus. Savu laulāto draugu Gunta cildināja kā izcilu vīru. „Viņš man blakus ir kā īsta miera osta. Kad par kaut ko sakreņķējos vai satrakojos – vai nu treniņos, vai spēlē, vai citā situācijā –, pietiek to viņam izstāstīt, un viņš vienmēr atrod pareizos vārdus, kā nomierināt,” teica basketboliste.

Tomēr jau aizpērn sportistu aprindās uzplaiksnīja runas, ka sportiskā pāra laulībā iezagusies krīze – pasākumos Guntai vīra līdzās vairs nebija. Nu aizvadītajā nedēļā sakārtoti arī dokumenti, un abi ir brīvi kā putni. Interesanti, ka sezonas vidū Latvijas čempionvienības “TTT Rīga” līderes Guntas forma arī mainīta – to rotā tikai uzvārds Baško.

Jaunākajā žurnālā "Kas Jauns" numurā arī skandalozi atklājumi saistībā ar Valērija Maligina atstātajiem miljoniem, novitātes Intas Fogeles mājas lietā, kā arī 15 ārsta Anatolija Danilāna atziņas.

Citi šobrīd lasa

Kāpēc cilvēkiem nosirmo mati? Zinātnieki nāk klajā ar jaunu pētījumu
Latgaļu puisis ar „breineigu” enerģiju - kas ir Kairiša jaunās filmas zvaigzne Dāvis Suharevskis
Māsas cīnītājas: Inese un Jolanta Tarvidas sporta dēļ upurē pat Ziemassvētkus ar ģimeni
Skatīt visus komentārus

Алла Пугачева отметила Китайский Новый год с друзьями

Агата Муцениеце назвала себя другом семьи Робби Уильямса