Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kāda mamma, tāda meita. Arī popzvaigznes Madonnas meita Lurdesa iecienījusi ikdienā ģērbties treniņtērpā. (Foto: Christopher Peterson/Splash News/ Vida Press)

Madonnas meita Lurdesa staigā pa veikaliem treniņtērpā 3

Slavenības
2017. gada 21. maijā 16:05 2017. gada 21. maijā 16:05
Kasjauns.lv
Kā mēdz teikt – ābols no ābeles tālu nekrīt. Popzvaigznes Madonnas meita Lurdesa Leona (20) manīta iepērkamies Soho rajonā Ņujorkā. Viņa bija tērpusies zilā topiņā uz lencītēm un spilgti zaļās treniņbiksēs.

Kad Lurdesa bija mazāka, viņai allaž bija kauns, ka mamma sporta tērpā nāk pretī uz skolu. Jaunkundze Madonnai pārmetusi, kāpēc viņa nevarot tērpties kā citas mammas. Popmūzikas karaliene tolaik ikdienā bija īpaši iecienījusi treniņtērpus un intervijās presei izteicās, ka meita vēl nesaprot, ka šis apģērbs ir ērts un gan jau pēc gadiem arī pati to novērtēšot.

Lurdesas mamma Madonna. (Foto: Janet Mayer / Splash News/ Vida Press)

15 gadu vecumā Lurdesa kopā ar mammu izdeva savu apģērbu līniju „Material Girl” un parasti arī ikdienā izvēlējās stilīgus un interesantus, radošai jaunietei atbilstošus tērpus. Arī Madonna intervijās slavēja, cik meitai izcila gaumes izjūta. Koncertturnejās stila padomus pavadošās grupas cilvēki vienmēr vaicājuši pusaudzei Lurdesai, nevis pašai Madonnai.

Šķita, ka Lurdesa ikdienas apģērbu ziņā noteikti nelīdzināsies mammai Madonnai, kura tik bieži izvēlas ģērbties treniņtērpā, arī, kad nedodas uz sporta zāli. Tomēr dziedātājas prognozes piepildījās ātrāk nekā varēja domāt. Tagad arī Lurdesa ikdienā ģērbjas tāpat kā mamma – treniņtērpā. Viņa šo modi pārņēmusi jau vairākus gadus...

Citi šobrīd lasa

Uzņēmējs Gundars Ozols atklāti par dzīvi pēc šķiršanās: "Šobrīd mēģinu atbrīvoties no jebkāda snobisma"
Magonei Burkai kārtējās dzīves grūtības - māte gaidībās esošo meitu grib padzīt no mājām 3
FOTO: Pauls un Rudāne sajūsmina skatītājus ar jauno koncertprogrammu 1
Skatīt visus komentārus

«Я тебя очень люблю»: дочь Анастасии Заворотнюк принесла в клинику воздушный шар

"Важно сделать то, что не сделал я": Дмитрий Шепелев обратился к семье Анастасии Заворотнюк