Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas pārstāvji "Triana Park" ar dziesmu "Line" uzstājās pirmajā "Eirovīzijas" pusfinālā 9. maijā, bet finālam nekvalificējās. Maestro Raimonds Pauls par to neskumst. (Foto: Andres Putting (EBU))

Pauls pēc Eirovīzijas: „Nenorakstīsim! Agnesei jau nebija ne vainas” 153

Slavenības
2017. gada 10. maijā 11:47 2017. gada 10. maijā 11:47
Kasjauns.lv
Maestro Raimonds Pauls par grupas „Triana park” neiekļūšanu Eirovīzijas finālā teic, ka nekas traks jau nav noticis. „Skatījos Eirovīziju un diemžēl tie rezultāti kādi ir, tādi ir. Netikām uz to finālu, bet nepārdzīvosim tagad,” teic Maestro.

Pauls atzīst, ka Agnesei jau nebija ne vainas. „Tur viss atkarīgs kā citas tautas reaģē uz priekšnesumiem un dziesmām. Mēs tur neko vairs nevaram ietekmēt un paredzēt. Ko Agnese varēja, to viņa izdarīja. Kādam ir arī jāzaudē. Visi tur nevar tikt," mierīgā balsī nosaka Pauls, kurš ne mirkli nešaubās par Agneses Rakovskas potenciālu un skatuviskajām dotībām kopumā. „Savā laikā Busulis arī izkrita Eirovīzijā, bet tas neko nenozīmē. Agnesi mēs nenorakstīsim nekādā ziņā. Meitene darīja, ko varēja. Pārmest viņai nevar. Tur var ilgi diskutēt, par ko ir nobalsots un par ko nav. Paldies Agnesei un, lai viņa strādā tālāk," nosaka Maestro.

Citi šobrīd lasa

"Astro'n'out" Māra. Kā meitēns par daudzbērnu mammu tapa
Vērtīgi padomi tiem, kas cieš no skābes atviļņa. Var iztikt pat bez zālēm! 1
Tuvinieki publisko līdz šim neredzētus kadrus no Džemmas Skulmes dzīves
Skatīt visus komentārus

Уже неидеальна: Бритни Спирс сверкнула пышными формами в экстрамини

6-летняя дочь Аллы Пугачевой забавно показала, как она «готова ехать во Францию»