Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šomase kritizē Ellas frizūru ballīti. FOTO

Slavenības
2011. gada 14. septembrī 07:06 2011. gada 14. septembrī 07:06
 
Nedēļas nogalē Vecrīgas klubā „Dstyle” norisinājās krāšņa modes skate, kurā aktuālākās matu ieveidošanas tendences izrādīja Rīgas smalko aprindu salons „Strogonovs”.

Dziedātāja Liene Šomase nu ir īsu, asimetriski nogrieztu matu īpašniece. Mūziķes jaunās frizūras autore ir viņas uzticamā meistare

Frizūru ballītes viesus pie dīdžeja pults sagaidīja DJ Ella jeb Elīna Fūrmane ar savu kompanjonu mūziķi Marku Rivu, īstajā vārdā Miķeli Ļaksu. Ella garos pieaudzētos matus bija ieveidojusi sievišķīgās lokās, savukārt Markus Riva dsvu cekulu bija pieglaudis un ieeļļojis ar matu vasku glītā „paipuisīša” sakārtojumā.

Vakara kulminācija bija salona „Strogonovs” modes skate. Tajā frizūru novitātes izrādīja Ingas Radugas modeļu aģentūras meitenes, kas bija tērpušās Latvijas modes mākslinieku jaunāko kolekciju apģērbus no veikala „Klase”. „Strogonovs Night” pasākuma apmeklētājiem bija iespēja ne tikai noskatīties avangardisko frizūru parādi, bet arī pašiem ballītes laikā tikt pie jaunas stilīgas frizūras.

Viesu vidū bija arī pazīstamā dziedātāja Liene Šomase, kas arī pati pavisam nesen kardināli mainījusi savu vizuālo tēlu, un nu lepojas ar pavisam īsiem asimetriski nogrieztiem matiem. Mūziķe, kas klubu „Dstyle” apmeklēja draudzenes kompānijā, pēc frizūru modes šova portālam kasjauns.lv neslēpa savu vilšanos. „Kopumā jau pasākumam nebija ne vainas. Šovs bija interesants un skaists. Tomēr biju vīlusies, ka demonstrētās frizūras bija tik vienkāršas. Skatoties „Fashion TV” patiešām var redzēt, kādas ir šīs sezonas matu sakārtojuma aktualitātes. Tomēr „Strogonova” parādē nekā moderna un īpaši šai sezonai raksturīgu nesaskatīju,” tieša savā vērtējumā bija Liene Šomase.

Kasjauns.lv/Foto: Juris Zariņš

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; ES aicina demilitarizēt Zaporižjas AES teritoriju 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
Pēc nedēļas komā mirusi Holivudas zvaigzne Anna Heša
Pievienot komentāru