Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dagmāra Legante burvīgā kleitiņā jūsmo par zirgu sacīkstēm 82

Slavenības
2012. gada 6. jūlijā 06:24 2012. gada 6. jūlijā 06:24
Kad nesen sporta Kleistos norisinājās Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas posma sacensības jāšanas sportā, tās VIP zonā vēroja arī vairāki sabiedrībā pazīstami zirgu mīļotāji

Sacīkstēs startēja sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas, Īrijas, Somijas un Latvijas, un, tā kā vairāku zirgu vērtība mērāma simtos tūkstošu, dažu pat vairāku miljonu vērtībā, pasākums tika sevišķi rūpīgi apsargāts.

Ieejas biļetes bija iegādājamas par demokrātiskām cenām Ls 2 – 8 robežās. Daudzi ļaudis pasākuma norises vietā bija ieradušies kopā ar bērniem, kuri varēja gan doties izjādēs ar zirgiem, gan rotaļāties uz piepūšamajām atrakcijām. Bet tie zirgu sporta cienītāji, kuri graciozos zirgus vēlējās vērot īpašā komforta zonā pie klātiem galdiem, varēja ieņemt vietas VIP tribīnē, kas maksāja Ls 60. VIP zonas viesu vidū kasjauns.lv sastapa vairākus sabiedrībā pazīstamus zirgu mīļotājus un jāšanas sporta entuziastus, kas aizrautīgi sekoja līdzi sacīkšu norisei. Pirmoreiz šāda mēroga sacensības apmeklēja gan bijusī TV seja Dagmāra Legante, gan izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis. Vēl sacensības apmeklēja arī slavenais aktieris Ivars Kalniņš ar sievu Lauru un meitām, „Lexus” un „BMW” tirgotājs, miljonārs Aleksandrs Oskins, dzejnieks Normunds Beļskis, dziedātājs Jānis Stībelis ar sievu Elīnu, arhibīskaps Jānis Vanags un citi.

Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis vēroja, kā goda apli veica jātniece Airisa Penele ar graciozo Ravelu, kas līdz ar prestižo Pasaules kausa Rīgas posmu noslēdza savu sporta zirga karjeru.

Kasjauns.lv/Foto: www.ljf.lv, Dmitrijs Kijonoks, Inta Mengiša, no privātā arhīva


Citi šobrīd lasa

"Vieni mācās, otri žēlojas" - pie kādām atziņām nonācis Valentīns, kurš nožņaudza izvarotāju un 16 gadus sēdēja cietumā
Tagad viņš no skapja iznāktu savādāk - skaistāk. Ministrs Rinkēvičs atklāti par savu homoseksualitāti
Nogalinātā Mārtiņa Bunkus ģimene izsludina 500 tūkstošu atlīdzību par informācijas sniegšanu 24
Skatīt visus komentārus

27-летний актер сериала "Возвращение Мухтара" умер от рака

"Я сама отказалась от матери": за что на Федосееву-Шукшину ополчились родные дочери