Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Jaunā viļņa" konkursantus sagaidīs pie "Origo" 1

Izklaide
2012. gada 12. jūlijā 15:38 2012. gada 12. jūlijā 15:38
Šajā nedēļas nogalē,14.jūlijā, Rīgā, Stacijas laukumā pie "Origo Summer Stage", ieradīsies starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" organizatori un konkursanti, informēja "Origo" sabiedrisko attiecību konsultante Madara Laicāne.

Pusdienas laikā plkst.12 Rīgā no Maskavas ar vilcienu ieradīsies konkursa organizatori un konkursa dalībnieki. Jaunie izpildītāji, kas šogad cīnīsies par "Jaunā viļņa" laureāta titulu, Latvijā tiks sagaidīti pie "Origo Summer Stage" skatuves, uz kuras viņi arī izpildīs festivāla himnu. Sagaidīšanas laikā 450 kvadrātmetrus plašajā brīvdabas galerijā atklās konkursam "Jaunais vilnis" veltītu izstādi.

Šogad konkursā "Jaunais vilnis" uzstāsies 16 dalībnieki no 14 dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Somijas un Ukrainas.

Uz "Origo Summer Stage" skatuves notiks konkursa jauno izpildītāju koncerti - šogad tie plānoti no 24. līdz 29. jūlijam.

LETA, Foto: No izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Kā ātri un vienkārši pagatavot sieru - un kur pēc tam likt sūkalas
Pusaudze noslepkavo savu labāko draudzeni, jo svešinieks internetā par to piesolījis 13 miljonus dolāru 34
Evija Sloka atklāti pastāsta par savām likstām: "Vēl joprojām katra diena ir kā jautājuma zīme" 4
Pievienot komentāru

"Токсичная бабка весом в 100 кг" в пляжном туалете Юрмалы испугала ребенка