Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maestro Raimonds Pauls lepojas ar jauno talantīgo diriģentu Edgaru Vītolu, kurš tagad ir arī televīzijā katru svētdienu, vērtējot TV šova „Koru kari 3” priekšnesumus.

Maestro slavē diriģentu „Koru karu” žūrijas pārstāvi Vītolu 18

Slavenības
2013. gada 14. aprīlī 14:34 2013. gada 14. aprīlī 14:34
Tautā iemīļotais komponists Raimonds Pauls slavē jauno talantīgo diriģentu, TV šova „Koru kari 3” žūrijas pārstāvi Edgaru Vītolu par ieskaņas koncertu vasarā gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem.

Diriģents Edgars Vītols vada Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jaukto kori „Aura”, kā arī māca mūziku vidusskolēniem Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā. Pirms dažām dienām viņš kopā ar Maestro Raimondu Paulu uzstājās Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Pēc koncerta komponists Raimonds Pauls portālam Kasjauns.lv atzina, ka šī bija viena no retajām reizēm, kad viņu koncerts patiesi aizkustināja. „Fantastiski skaists koncerts. Parasti es tāds nopietns, bet šoreiz gan jutos aizkustināts. Ja jau pat mani iedvesmoja, tad tas bija lieliski!” teic Pauls. Maestro vislielākās uzslavas velta jauniešiem, kuri dziedāja, un diriģentam Edgaram Vītolam. „Nav šaubu, ka viņš ir talantīgs. Šī ir viņa īstā vieta, lai turpina strādāt ar jauniešiem un skolēniem. Viņš labi strādā ne tikai ar kori, bet arī ar auditoriju, kas ir ļoti svarīgi,” ar komplimentiem diriģentam neskopojās Pauls.

Edgars Vītols ir arī TV šova „Koru kari 3” žūrijas loceklis. Pauls jokojot sacīja, ka Vītols drīz būs populārāks par viņu pašu.

Kasjauns.lv/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, publicitātes

Citi šobrīd lasa

Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 8
Daudz basketbola un daudz sieviešu: leģendārajam Kasparam Kambalam aprit 40
Ar ilgstošu sveču dedzināšanu pārāk aizrauties nevajadzētu, izrādās - tās var kaitēt veselībai 2
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1