Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jenny May meitu pucē jau no mazotnes

Jenny May meitu pucē jau no mazotnes

Slavenības
2013. gada 19. jūnijā 09:23 2013. gada 19. jūnijā 09:23
 
Dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe vienmēr izcēlusies ar sievišķīgu stilu. Viņai patīk pucēties, izvēloties košas un krāsainas kleitiņas. Tagad viņa pucē arī savu meitu Sāru.

Dziedātāja Jenny May kopā ar savu divarpus gadus veco meitiņu Sāru vasarīgi saposušās pludmales ballītē Jūrmalā.

Kasjauns.lv dziedātāja kopā ar draugu Gati Babri un meitu Sāru sastapa Jūrmalā apmeklējot vasaras kafejnīcas „Diwalli” atklāšanu. Gan mamma, gan meita bija saposušās ļoti vasarīgi un atbilstoši pasākuma norises vietai – pludmalei.

Jenny May pastāstīja, ka divarpus gadus vecajai meitai ļoti patīk pucēties – aizvien biežāk mazā Sāra pati gribot izvēlēties, kādas kleitas vilkt. „Interesanti, ka viņai patīk viss košais, spīdīgais! Dažkārt mājās vēlas paštātēties arī manos spožajos skatuves apavos,” smaidot stāsta dziedātāja.

Jenny May atklāj, ka ir arī lietas, kuras Sāra jau esot izmēģinājusi, neprasot māmiņas atļauju. „Viena no lietām ir mans visai lielais kosmētikas maks, kas viņai ļoti patīk. Bija jau paspējusi izzināt tā saturu un sazīmējusi sevi visos iespējamajos veidos. Tagad esmu kļuvusi piesardzīgāka un viņai nevēlamās lietas cenšos nolikt tā, lai Sārai nebūtu pieejamas,” par mazo dāmīti stāsta mamma. Dziedātāja priecājas, ka meita ir ļoti draudzīga un aktīva. Lai arī dodoties plašākā sabiedrībā, iesākumā mazā esot samulsusi, taču, iepazīstot apkārtni un notiekošo, Sāra atplaukst un kļūst par aktīvu pasākuma dalībnieci.

Kasjauns.lv/Foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

"Par saviem grēkiem man vēl būs jāatbild" - ekskluzīva saruna ar Mairi Briedi un viņa Jūliju
Tramps neprot atkāpties ar godu 20
Atvadīšanās no aktrises Astrīdas Kairišas notiks 22. janvārī
Tēmas: Jenny May
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы