Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turpmāk par Bolt Food pasūtījumiem Rīgā varēs norēķināties arī skaidrā naudā
Jauns apmaksas veids ieviests, ņemot vērā lietotāju intereses un pieprasījumu pēc tā. (Foto: Publicitātes)

Turpmāk par Bolt Food pasūtījumiem Rīgā varēs norēķināties arī skaidrā naudā

Bizness un ekonomika
16. septembrī 09:17 2020. gada 16. septembrī 09:17
  Jauns.lv
2020. gada 16. septembris, Rīga – sākot no septembra Bolt Food klientiem lietotnē pirms pasūtījuma veikšanas Rīgā turpmāk būs iespēja izvēlēties apmaksas veidu, tādējādi par pasūtījumiem varēs norēķināties arī skaidrā naudā. Pasūtījuma apmaksa skaidrā naudā notiks pasūtījuma piegādes brīdī, summu nododot kurjeram.

“Jauns apmaksas veids ieviests, ņemot vērā lietotāju intereses un pieprasījumu pēc tā. Jau funkcijas ieviešanas sākumā novērojām, ka salīdzinoši liela jauno lietotāju daļa pamana un izmanto šo iespēju,” stāsta Bolt Food vadītājs Latvijā Klāvs Gipters. “Mēs arī aicinām ikvienu – gan pasūtītājus, gan kurjerus, izturēties atbildīgi, ievērot nepieciešamās drošības prasības un dezinficēt rokas pēc saskares ar naudu, lai ierobežotu vīrusu izplatību.”

Lai mainītu apmaksas veidu, lietotnē pirms pasūtījuma veikšanas ir jāizvēlas profila ikona, un sadaļā “Maksājumi” jānomaina veids uz “Skaidra nauda”. Pēc tam iespējams veikt pasūtījumu kā ierasts, norādot piegādes adresi, izvēloties restorānu vai pārtikas veikalu un atzīmējot vēlamās preces. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Bolt Food darbību Latvijā uzsāka šī gada sākumā un nu jau ir pieejams 5 pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jūrmalā un Jelgavā.

Citi šobrīd lasa

Atklājies, kāpēc prinčiem Harijam un Viljamam līdz martam jāizlīgst miers
Slimnīcā nokļuvuši vēl 22 cilvēki, kas inficējušies ar Covid-19 3
Pieaug dezinformācija: sekas izjūt arī Covid-19 slimnieki, kas par pieredzi stāsta publiski 3
Tēmas: Rīga
Pievienot komentāru

«Это становится серьезнее»: раскол Гарри и Уильяма был предрешен принцессой Дианой

«Переделанная!»: Звезды, которые не делали пластику, хотя все думают иначе