Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: Tūrisma gadatirgus "Balttour 2020" pulcē tūkstošiem skatītāju

Tūrisms
2. februārī 14:03 2020. gada 2. februārī 14:03
  Jauns.lv
Baltijas ikgadējā izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kura nedēļas nogalē norisinājās starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā apmeklēja apmēram 30 000 interesentu.

Izstādē-gadatirgū "Balttour", kas norisinās jau desmito gadu, piedalīās apmēram 850 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa ir Latvijas uzņēmēji. Kopumā tūrisma izstādē piedalījās dalībnieki no 35 pasaules valstīm.

Izstādes hallē "Apceļo Latviju!" par tūrisma piedāvājumiem informēja visu Latvijas reģionu pārstāvji. Ceļotgribētāji varēja uzzināt ne tikai par jau esošajiem tūrisma objektiem reģionā, bet arī par jaunākajām pastaigu takām, skatu torņiem, muzejiem, aktīvās atpūtas iespējām, pilīm, muižām un daudz ko citu.

Savukārt hallē "Atklāj pasauli!" ikviens varēs saņemt informāciju par jaunākajiem tūrisma objektiem, izveidot savus maršrutus un gūt vērtīgus padomus veiksmīgākai ceļošanai. Dažādu valstu tūroperatori, tūrisma aģentūras un citi nozares uzņēmumi piedāvāja izdevīgākos ceļojumus un aktīvās atpūtas galamērķus teju 200 pasaules valstīs!.

Izstādi-gadatirgu "Balttour" un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1".

Citi šobrīd lasa

Koronavīruss Kurzemē: krūšturu vietā sejas maskas, Kuldīgā minūti ilgā domes sēde notiek Rātslaukumā 1
Publiskās vietās turpmāk drīkstēs doties ne vairāk kā divi cilvēki vai ģimene 18
Uzņēmumā Jelgavā konstatē Covid-19 "perēkli" 13
Pievienot komentāru

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине

После истории с Лещенко Лера Кудрявцева сдала тест на коронавирус