Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Es uzskatu, ka dažu turpmāko gadu laikā apvienošanās spēlēs nozīmīgu lomu, jo sevišķi Eiropā," sacīja Ermoti. (Foto: EPA/Scanpix)

Šveices bankas UBS vadītājs: "Eiropas bankas ir pārāk mazas, lai spētu izdzīvot" 2

Bizness un ekonomika
14. novembrī 15:04 2019. gada 14. novembrī 15:04
Jauns.lv / LETA
Šveices bankas UBS vadītājs Serdžo Ermoti paudis uzskatu, ka Eiropas bankas ir pārāk mazas, lai spētu izdzīvot, tāpēc banku apvienošanās reģionā tuvākos gados ir neizbēgama.

Cīrihē notikušā pasākumā Ermoti norādīja, ka Eiropas bankām nepieciešams kļūt lielākām, lai spētu konkurēt ar ASV finanšu institūcijām.

"Es uzskatu, ka dažu turpmāko gadu laikā apvienošanās spēlēs nozīmīgu lomu, jo sevišķi Eiropā," sacīja Ermoti. "Jautājums attiecībā par Šveices un Eiropas bankām nav vairs, ka "tās ir pārmērīgi lielas, lai ļautu tām bankrotēt", bet gan "tās ir pārāk mazas, lai izdzīvotu.""

Neskatoties uz breksitu, Ermoti prognozēja, ka Londona kļūs par aizvien sīvāku konkurentu  finanšu centram Šveicei, radot papildu slodzi Šveices bankām.

Viņš arī sacīja, ka tādas partnerības kādas UBS noslēgusi, piemēram, Brazīlijā un Japānā, piedāvā vienu risinājumu, taču tas nav vienīgais veids, kā viņa vadītā banka var izmantot izaugsmes iespējas.

Citi šobrīd lasa

Reāls stāsts par vīrieti, kurš dzīvo ar divām sievietēm. Citiem viņu attiecības skauž 6
Noskaidrota “Caur ērkšķiem uz...” trešās sezonas uzvarētāja
Atklājies, ka vīrieši iemīlas ātrāk nekā sievietes 1
Tēmas: Šveice
Skatīt visus komentārus

Семья Анастасии Заворотнюк прокомментировала слухи о параличе у актрисы

Путин приехал поддержать вдову и дочерей на прощании с Юрием Лужковым