Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Ceļojumu Kušķis” ar Aiju Šmidri par dārzu un parku ceļojumiem.

Tūrisms
24. oktobrī 11:00 2019. gada 24. oktobrī 11:00
Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 14. sērijā. Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Izdevniecības “Rīgas Viļņi” valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre diskutē par dārzu un parku ceļojumiem.

“Ceļojumu Kušķis” 14. sērija

Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un Izdevniecības “Rīgas Viļņi” valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre diskutē par dārzu un parku ceļojumiem.

  • Kas aktuāls šobrīd pasaules parkos un ko no tā vērts atvest mājās?
  • Ar ko franču dārzi labāki par angļu?
  • Vai šodienas dārzs spēj pabarot gan vēderu, gan dvēseli?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru Stagings Travel Design.

«National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys”, kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

Stagings Travel Design ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija un kopš 2019. gada Stagings piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Bijusī "Rīgas modeļu nama" modele Inta Vītoliņa: "Tagad manī ir daudz vairāk garšas"
Pasaulē reiz seksīgākais vīrietis šķir laulību, bijusī jau gaida bērnu no cita 2
Modele sūkstās, ka neveicas mīlestībā, jo viņa esot skaista un pārāk labi pelna 4
Pievienot komentāru

Видео: Алла Пугачева, Максим Галкин и Лайма Вайкуле пообедали в московском ресторане

"Это костюм коварный!": Агата Муцениеце оправдалась за свою фигуру