Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Laimi Rācenāju par šamaniskiem ceļojumiem

Tūrisms
2019. gada 26. septembrī 11:00 2019. gada 26. septembrī 11:00
  Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 10. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un dziedātājs ar plašu un paplašinātu ceļojumu pieredzi Laimis Rācenājs diskutē par šamaniskiem ceļojumiem.

“Ceļojumu Kušķis” 10. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un dziedātājs ar plašu un paplašinātu ceļojumu pieredzi Laimis Rācenājs diskutē par šamaniskiem ceļojumiem.

  • Vai ajavaskas rituāli ir medicīna vai teātris?
  • Cik tālu džungļos jābrien, lai sastaptu īstu šamani?
  • Kāpēc to vispār darīt un ko no tā var sagaidīt?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design” «National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

“STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Latgaļu puisis ar „breineigu” enerģiju - kas ir Kairiša jaunās filmas zvaigzne Dāvis Suharevskis 3
Reiniku ģimenē gaidāms pieaugums
Helikoptera avārijā gājis bojā leģendārais basketbolists Kobe Braients
Pievienot komentāru

"Рекомендую всем дамам 70+": Алла Пугачева дала совет женщинам в возрасте

"Счастлива вернуться в родную команду": Агата Муцениеце поделилась фото со съемок нового сезона "Голоса. Дети"