Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Iecienītā restorānu tīkla "Hercogs" atklāšanā smaidīgu seju netrūka. (Foto: Rojs Maizītis)

FOTOREPORTĀŽA: pazīstami cilvēki mielojas Ādažu jaunākajā restorānā 38

Bizness un ekonomika
8. februārī 15:31 2019. gada 8. februārī 15:31
Jauns.lv
Pašā Ādažu centrā atklāts jauns ģimenes restorāns “Hercogs”. Pilnībā no jauna rekonstruētās telpās, kuras projektēja arhitektu birojs “Lauder Architects”, trijos stāvos ir izvietota restorāna zāle, gastrobārs un banketu telpas.

Atklāšanā viesu vidū netrūka sabiedrībā zināmu cilvēku, ieskaitot kādreizējo Rīgas mēru Gundaru Bojāru, olimpisko medaļnieku svarcelšanā Viktoru Ščerbatihu, populāro kontrtenoru Sergeju Jēgeru, motoru pārzinātājus brāļus Paulu un Ģirtu Timrotus, kā arī daudzu citu.

Pasākuma apmeklētājus ar laimes ratu un dažādiem jokiem izklaidēja arī šovmenis Armands Simsons.

Restorāna pirmā stāva gastrobārā dienas pirmajā pusē tiks piedāvāta brokastu ēdienkarte, bet vēlāk – dažādi sātīgi ēdieni, piemēram, burgeri, sendviči, salāti un uzkodas līdz pat vēlam vakaram, vēsta uzņēmumā.

Otrajā stāvā ar iespaidīgu griestu augstumu ir izvietota centrālā restorāna zāle, kā arī rotaļu istaba mazajiem apmeklētajiem. Restorāna ēdienkartē atrodami aizraujoši ēdieni šefpavāra Naura Nummura izpildījumā. Kā jau ģimenes restorānā, sava ēdienkarte ir arī bērniem.

Trešajā stāvā ir telpas, kurās organizēt dažādus banketus: privātas viesības, uzņēmumu sanāksmes utt. Bet tam, blakus esošajā aktu zālē iespējami lieli banketi līdz pat 100 personām. Banketērijā ir dažādi piedāvājumi viesībām, sākot no 10 personām.

Šis ir jau ceturtais “Hercogs” restorāns – pirms četriem gadiem tika atvērts “Mārupes Hercogs”, bet 2017. gadā darbu uzsāka restorāni Ķīpsalā un Mežaparkā.

Citi šobrīd lasa

Sapņi piepildās - fani, kas apprecējušies ar saviem elkiem
Pamelai Andersonei aizvien der sarkanais “Pludmales patruļas” peldkostīms un viņa to reizēm uzvelk uz randiņiem 2
Karaliskais protokols attiecībā uz tetovējumiem ir visnotaļ pārsteidzošs
Tēmas: Ādaži
Skatīt visus komentārus

Похудевшая после родов герцогиня Меган нанесла неожиданный визит в благотворительную организацию

"Если она считает, что это порядочно...": Игорь Крутой резко высказался в адрес Лаймы Вайкуле 1