Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Uzbekistānā līgavaiņa radinieki sarīko pazemojošu pārbaudi, kurā pārliecinās par līgavas nevainību 5

Pasaulē
2020. gada 1. decembrī 15:06 2020. gada 1. decembrī 15:06
  Jauns.lv
Pazemojošais incidents noticis 7.oktobrī, bet provokatīvie kadri publicēti tikai nesen, kas Uzbekitānā izraisījuši plašu skandālu.

Uzbekistānas pilsētā Urgančā sociālajos tīkos publicēts video, kas izraisījis skandālu. Tajā redzams, ka līgavaiņa radinieki līgavai sarīko pazemojošu pārbaudījumu. Pēc kāzu ceremonijas puisis piepeši apšaubījis meitenes nevainību. Tāpēc viņa ģimene nolēma noskaidrot patiesību pēc savām metodēm.

Līgava pārbaužu laikā izmisīgi raudāja. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Sievietes piespieda līgavu izģērbties un notiekošo filmēja ar telefonu. Meitene izmisīgi raudāja, kamēr viņu pārbaudīja, apvainoja un pratināja.

Līgavas patēvs pastāstīja, ka pēc kāzām uzzinājis, ka līgavainis agrāk ticis tiesāts par izvarošanu, vēsta „upl.uz”. Puiša radinieki par kāzu ceremonijas sarīkošanu pieprasījuši no patēva 50 miljonus Uzbekistānas sumu (aptuveni 4005 eiro). Kad viņš nav spējis šo summu nodrošināt, līgavaiņa ģimene video publicējusi sociālajos tīklos. Patēvs uzskata, ka viss izplānots jau iepriekš, ar mērķi viņu šantažēt. Personas, kuras piedalījās video filmēšanā, ir aizturētas. Kopumā izmeklēšana notiek pret 9 cilvēkiem.

Citi šobrīd lasa

Heidija Kluma, atbalstot Vācijas futbola izlasi, gandrīz atkailina krūtis, taču tas nelīdzēja 1
Pēc Ronaldu negaidītās rīcības pēkšņi krītas "Coca-Cola" tirgus vērtība; viņa piemēram seko Pogbā 1
FOTO: atklāj RSU Anatomijas muzeju
Tēmas: Uzbekistāna
Skatīt visus komentārus

Алкоголь, кома и болезни: как умерли пять актеров из фильма "Москва слезам не верит"

"Научитесь разговаривать, потом звоните": Кудрявцеву довели до истерики в скорой, которая приехала только через 3,5 часа 1