Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Aldi" apmeklētājs Hertfordšīrā nofilmē neredzētu skatu, kā sieviete speciāli sasit simtiem alkoholisko dzērienu pudeļu 4

Pasaulē
2020. gada 2. decembrī 04:58 2020. gada 2. decembrī 04:58
  Jauns.lv
Sociālajos tīklos ļaužu uzmanību pievērsis kāds neparasts aculiecinieka nofilmēts video Hertfordšīras "Aldi" veikalā. Tajā redzams, kā kāda veikala apmeklētāja ņem vienu alkohola pudeli pēc otras un sašķaida tās pret grīdu.

Hertfordšīras policija apstiprinājusi, ka aizvadītajā nedēļā, 25. novembrī, incidents risinājies kādā "Aldi" lielveikalā, vēsta "Independent".

Policijai ierodoties, sieviete arestēta. Vispirms gan viņa aizvesta uz slimnīcu, lai pārbaudītu viņas veselības stāvokli un aprūpētu incidentā gūtos ievainojumus uz rokām. 

Foto: ekrānuzņēmums no video

Aculiecinieks pastāstījis, ka sieviete nav bildusi ne vārda. Viņa salīdzinoši mierīgā manierē ņēmusi vienu pudeli pēc otras, tās sašķaidot pret lielveikala grīdu. Kopā tās varētu būt vismaz 500 alkoholisko dzērienu pudeles. 

Citi šobrīd lasa

Kuldīgas slimnīcas mediķes stāsta, kā jūtas nedēļu pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas 9
Turkmenistānā maizi pārdod tikai ar namu pārvalžu izziņām: tev nebūs ēst, ja neesi samaksājis par kanalizāciju un elektrību 10
Bruņojoties "līdz zobiem", Vašingtona gatavojas Baidena inaugurācijai 3
Skatīt visus komentārus

«Содержимое нас всех сразило»: вдова Задорнова о неожиданной находке в вещах сатирика

«Уверенная девушка стала подавленной женщиной»: Муцениеце о браке с Прилучным