Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: vectēvs ar kailām rokām pieveic aligatoru, kurš dzelmē ievilka viņa kucēnu 4

Pasaulē
2020. gada 24. novembrī 10:51 2020. gada 24. novembrī 10:51
  Jauns.lv
74 gadus vecā Ričarda Vilbanksa ikdienas pastaiga Floridā pārvērtās par īstu murgu. Amerikānis kopā ar savu 3 mēnešus veco kucēnu netālu no mājām nolēma baudīt atpūtu dabā. Vīrieša piemājas teritorijā atrodas pateicīga pastaigu vieta ar dīķi. Ričards gandrīz jau tam bija pagājis garām, kad no ūdens izlēca neliels aligators, uzbruka viņa kucēnam, ievelkot dzīvnieku sev līdzi ūdenī, vēsta "Bored Panda".

"Mēs staigājām gar krastu, bet aligators izšāvās no dīķa gluži kā kaujas galviņa. Es nekad nebiju domājis, ka viņi var būt tik ātri. Tas bija zibenīgi," notikušo atceras Ričards Vilbanks.

Ričarda varonīgā rīcība viņu nekavējoties padarīja slavenu, jo soctīkla lietotājus iedvesmoja ne tikai vīrieša drosme, bet arī "īsta veča tēls". Visas cīņas laikā vectēvs no mutes neizlaida cigāru, kas pielīdzināja viņu kādam no 80. - 90. gadu asa sižetu filmu varoņiem.

Ričards ar kailām rokām pieveica aligatoru un no rāpuļa žokļiem atbrīvoja savu kucēnu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Tagad Ričards ar kucēnu joprojām dodas pastaigā netālu no šī dīķa, bet dara to drošā attālumā, jo pēc piedzīvotā nevēlas to vēlreiz atkārtot.

Vīrietim nebija laika ne izbīties, ne pasaukt kādu palīgā – viņš nekavējoties metās ūdenī, lai satvertu plēsīgo rāpuli. Ričards nebija ar mieru atdot savu sunīti aligatoram, tāpēc izvilka plēsoņu no dzelmes un sāka atplest viņa žokļus. Glābšanas operācija noritēja veiksmīgi, kucēns izkļuva no rāpuļa mutes, bet Ričardam vēl bija jāpasarga savas rokas.

Kucēns tika cauri sveikā ar nelielu brūcīti. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Sunītis tika cauri ar nelielu brūci, jo vīrietis laicīgi metās palīgā. Ričarda rokas cieta vairāk, jo tās bija sagraizītas ar aligatora asajiem ilkņiem.

Citi šobrīd lasa

Kuldīgas slimnīcas mediķes stāsta, kā jūtas nedēļu pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas 12
Norvēģijā pēc Covid-19 vakcinācijas miruši 23 cilvēki: brīdina par risku vecākiem pacientiem 42
1000 eiro mēnesī un Covid-19: prestižā pansionātā klaja bezdarbība noved pie klientes nāves 3
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

«Содержимое нас всех сразило»: вдова Задорнова о неожиданной находке в вещах сатирика

«Уверенная девушка стала подавленной женщиной»: Муцениеце о браке с Прилучным