Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neviens no pasažieriem pat neesot pacēlis acis! Sieviete Lielbritānijas sabiedriskajā transportā pamana vīrieti, kurš kā sejas masku izmanto dzīvu čūsku
Foto ilustratīva nozīme. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Neviens no pasažieriem pat neesot pacēlis acis! Sieviete Lielbritānijas sabiedriskajā transportā pamana vīrieti, kurš kā sejas masku izmanto dzīvu čūsku

Pasaulē
19. septembrī 06:27 2020. gada 19. septembrī 06:27
  Jauns.lv
Kāda aculieciniece medijiem atklājusi savu neparasto pieredzi. Viņa braukusi sabiedriskajā transportā no Svintonas uz Mančestru (Lielbritānija), kad pamanījusi vīrieti ar savdabīgu masku, kas vēlāk izrādījusies īsta čūska, ziņo BBC.

Sākumā viņa domājusi, ka vīrietis uzvilcis šausminoša paskata masku. Tikai vēlāk, kad čūska sākusi kustēties, viņa sapratusi, ka tā ir dzīva. 

Aculieciniecei notikums šķietot smieklīgs, jo neviens no pasažieriem nemaz nav sapratis, ka vīrietis aptinis īstu čūsku. Neviens pat neesot īsti pacēlis acis.

Lielbritānijā sejas masku lietošana sabiedriskajā transportā ir obligāta. 

Mačestras Transporta pārvaldes pārstāvis paskaidrojis, ka valdības norādījumos esot skaidri izklāstīts, ka sejas aizsegam nav obligāti jābūt ķirurģiskajai maskai. Pasažieri varot izgatavot paši savas maskas, vai arī kā mutes un deguna aizsegu lietot šalli. "Lai arī ir neliela interpretācijas pakāpe, tomēr mēs neuzskatām, ka tas attiecas uz čūskas ādas lietošanu. Vēl jo vairāk - uz dzīvu čūsku. "

Citi šobrīd lasa

Ģimene Floridā savā mājā atrod retu divgalvainu čūsku
Santas Zāmueles jaunais vīrs esot bankrotējis
"Sieviešu elle ir Polijā" un Rumānijas skarbais piemērs abortu aizliegumam un sekām 1
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

Смелое декольте и золотые сапоги: Наташа Королева появилась перед поклонниками без юбки