Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Speciālists sievietei uz kreisās mandeles atklāja melnu veltenisku tārpu jeb nematodi. (Foto: Instagram)

Žurnāliste pastāvīgi ēda suši, līdz brīdim, kad viņas kaklā atrada milzīgu parazītu

Pasaulē
16. jūlijā 16:10 2020. gada 16. jūlijā 16:10
  Jauns.lv
Nepatīkams atgadījums noticis ar 25 gadus vecu žurnālisti no Japānas galvaspilsētas Tokijas. Vairākas dienas sieviete kaklā sajuta sāpes un nelielu dedzinošu sajūtu, bet viņa to visu novēla uz saaukstēšanos. Pēc kāda laika žurnāliste vairs to nespēja izturēt un vērsās pie ārsta, kurš arī veica nepatīkamo atklājumu, vēsta „Lad Bible”.

Speciālists sievietei uz kreisās mandeles atklāja melnu veltenisku tārpu jeb nematodi. Ar pincetes palīdzību ārstam izdevās to izvilkt, tomēr tārpa izmērs viņu pārsteidza – tā garums sasniedza 3,8 centimetrus, bet tā diametrs bija 1 milimetrs.

Paciente skaidroja, ka viss sācies pēc tam, kad viņa pasūtījusi suši komplektu – sagrieztus jēlas zivs gabaliņus. (Foto: Instagram)

Tiklīdz tārps bija noņemts simptomi pazuda, un sievietes veselība uzlabojās. Asins analīzēs netika konstatētas lielas izmaiņas.

Paciente skaidroja, ka viss sācies pēc tam, kad viņa pasūtījusi suši komplektu – sagrieztus jēlas zivs gabaliņus. Sakarā ar to, ka fileja netika pakļauta termiskai apstrādei, vienmēr pastāv iespēja, ka papildus gardajām pusdienām dāvanā var saņemt arī kādu nevēlamu "pasažieri".

Ārsti iesaka neatteikties no Āzijas virtuves, bet izvēlēties ēdienus, kur zivs vai gaļa ir kārtīgi pagatavota virs uguns, vai arī pirms tam bijusi sasaldēta. Tas palīdzēs atbrīvoties no kaitīgām baktērijām un nevēlamiem organismiem.

Citi šobrīd lasa

Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 4
FOTO: Juglas ezerā izskanējis pirmais starpžanru mūzikas festivāls "Laivā" 2
FOTO: skatītāji ierodas uz izrādi "Ceturtais krēsls" K.K. fon Stricka villas dārzā
Tēmas: Japāna
Pievienot komentāru

62-летний Валерий Сюткин в четвертый раз стал отцом

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель