Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: unsplash.com)

Epilepsijas slimniece, kura bijusi atkarīga no "Coca - Cola" dzeršanas, iespējams, mirusi no pārmērīga kofeīna patēriņa 1

Pasaulē
6. jūnijā 18:20 2020. gada 6. jūnijā 18:20
  Jauns.lv
Tiek pieļauta iespējamība, ka Eimija Luīze Torpa (34) no Jaunzēlandes, kura bijusi atkarīga no “Cola-Cola” dzeršanas, mirusi no komplikācijām, kas saistītas ar pārmērīgu kofeīna patēriņu, ziņo New York Post.

Sieviete slimojusi ar epilepsiju. Katru dienu izdzērusi divus litrus “Coca – Cola”. 2018. gadā viņa tika atrasta mirusi.

Tikai nesen Deivids Robinsons, kurš izmeklēja viņas nāvi, publiskojis brīdinājumu, sakot, ka kofeīna saturošais dzēriens, iespējams, kavējis epilepsijas zāļu iedarbību, ko viņa lietojusi. Cilvēkiem, kuriem jālieto kādas specifiskas zāles, būtu jāuzmanās no kofeīnu saturošu dzērienu lietošanas. Kofeīns pazeminot zāļu efektivitāti.

Viņas dzīvesbiedrs apstiprinājis, ka viņa bijusi atkarīga no “Coca - Cola” un enerģijas dzērienu lietošanas. Dzērienus vismaz divu litru apmērā patērējusi katru dienu. 

Sievietes asinīs tika atrasts kofeīns un nikotīns.

Citi šobrīd lasa

Dzērājšoferis izdzīvo baisā avārijā un satraucas par aifonu 9
Latvijas noslēpumi: Ulmaņlaiku šopings 3
Vai puiša sānsolis ir pieķerts? Rīgas ielās manīts apķēpāts auto ar uzrakstu: "Marek, es ceru, ka viņa bija tā vērta" 2
Tēmas: Jaunzēlande
Pievienot komentāru

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов