Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Slovēnijas premjerministrs Janezs Janša svētdien televīzijā pārraidītajā paziņojumā atzina, ka valdība nolēmusi šos ierobežojumus noteikt, jo tūkstošiem cilvēku nedēļas nogalē devušies uz Adrijas jūras piekrasti, ignorējot valdības ieteikumu palikt mājās, kad vien tas iespējams. (Foto: PA Images/SCANPIX)

Slovēnijas iedzīvotājiem liedz ceļot pa valsti

Ārzemēs
29. martā 23:00 2020. gada 29. martā 23:00
  Jauns.lv / LETA
Nolūkā ierobežot jaunā koronavīrusa izplatīšanos Slovēnijā noteikts aizliegums iedzīvotājiem ceļot pa valsti, svētdien paziņojusi valdība.

Aizliegums stāsies spēkā pirmdien. Slovēnijas iedzīvotāji nedrīkstēs atstāt tās pašvaldības teritoriju, kurā viņi dzīvo, izņemot, gadījumos, kad jādodas uz darbu vai jākārto neatliekamas lietas. Sods par šī aizlieguma pārkāpšanu būs 400 eiro.

Slovēnijas premjerministrs Janezs Janša svētdien televīzijā pārraidītajā paziņojumā  atzina, ka valdība nolēmusi šos ierobežojumus noteikt, jo tūkstošiem cilvēku nedēļas nogalē devušies uz Adrijas jūras piekrasti, ignorējot valdības ieteikumu palikt mājās, kad vien tas iespējams.

"Grūtākais posms cīņā pret koronavīrusu mums vēl priekšā,"  uzsvēra Janša.

Slovēnijas valdība arī noteica, ka no pirmdienas visiem, kuri apmeklē veikalus un citas publiski pieejamas iekštelpas, jāvalkā maska un cimdi.

Pēc svētdien publiskotajiem datiem, Slovēnijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 730 cilvēkiem, bet 11 cilvēki miruši ar tā izraisīto slimību Covid-19.

Citi šobrīd lasa

Latvijas noslēpumi: 1940. gads un Latvijas aizstāvēšanas plāni 83
“Zem formas tērpa slēpjas mīlulis," tā iepriekš domāja policista, kurš vainojams afroamerikāņa nāvē, sieva. Tagad iesniegusi šķiršanos 16
Alla Pugačova staro un pozē Galkinam. Viņš komentē: "Laba" 18
Pievienot komentāru

Анастасия Волочкова сделала свой самый откровенный шпагат

"Мы разбиты. Сломаны. Выпотрошены": 3-летняя дочь звезды Instagram умерла от рака за шесть недель