Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Krievijā vīrietis no degoša 5. stāva dzīvokļa caur logu izglābj meiteni 4

Pasaulē
2019. gada 24. septembrī 13:08 2019. gada 24. septembrī 13:08
  Jauns.lv
23. septembra pēcpusdienā Krievijas pilsētā Ņižņevartovskā 29 gadus vecajam Alī Omarovam izdevās izglābt meiteni, kura atradās degošā daudzstāvu mājas dzīvoklī, vēsta portāls Nv86.ru.

Omarovs, kurš nav šīs pilsētas iedzīvotājs, braucot garām mājai, pamanīja, ka no dzīvokļa izplūst melni dūmu mutuļi. Vīrietis nekavējoties nolēmis rīkoties un devies palīgā.

Viņš uzkāpis uz sesto stāvu un iegājis dzīvoklī, kas atradās tieši virs apakšējās telpas, kurā bija izcēlies ugunsgrēks. Durvis vīrietim atvērusi nepilngadīga meitene, bet stāvu zemāk liesmu pārņemtajā dzīvoklī bijusi 2001. gadā dzimusi meitene, kura pa vēdlodziņu saukusi pēc palīdzības.

Vīrietis no 6. stāva loga izglāba meiteni, kura atradās dzīvoklī, ko bija pārņēmušas liesmas. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Omarovs vairākas reizes mēģinājis meitenei izstiept roku un caur logu izvilkt viņu no degošā dzīvokļa, bet bez panākumiem. Pēc neilga laika vīrietis izmantoja improvizētus glābšanas līdzekļus un spēja izglābt nelaimē nokļuvušo pusaudzi.

Pēc pastrādātā varoņdarba vīrietis atvainojies 6. stāva dzīvokļa īpašniekiem par sagādātajām neērtībām un radušos nekārtību.

"Uz palodzes bija puķu podi, kas bija jānoceļ. Ja godīgi, mani pārsteidza viņa atvainošanās, jo viņš izglāba cilvēku, bet uztraucās par tādiem sīkumiem," stāstīja dzīvokļa saimniece.

Cietusī šobrīd atrodas slimnīcā un viņas dzīvībai briesmas nedraud. Sākotnējā informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies ugunsdrošības pārkāpumu dēļ neuzmanīgi lietojot elektroierīces.

Citi šobrīd lasa

"Es nevaru būt balts, un tas nav iespējams," - grupas "Tranzīts" līderim Ralfam Rubenim - 50!
Latvijā reģistrēti desmit jauni Covid-19 slimnieki; visu saslimšanu cēloņi ir noskaidroti
Palīdzēsim Madarai Repšei dzīvot - šeit var uzzināt, kā
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы