Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
unsplash.com

Tanzānijā vēlas ieviest "precēto vīru reģistru", lai sargātu sievietes no krāpējiem 2

Ārzemēs
16. augustā 14:41 2019. gada 16. augustā 14:41
Jauns.lv
Dāresalāmas pilsētas deputāts Pols Makonda ierosinājis valstī ieviest "precēto vīru reģistru", lai tādējādi samazinātu laulības pārkāpumu gadījumus, kas sievietes nereti noved depresijā, ziņo "Fox News".

Sievietes Tanzānijā sūdzoties, ka vīrieši maldina viņas, solot apprecēt, kaut gan paši jau ir precējušies, sasauktā preses konferencē medijiem atklājis Makonda.

"Mūsu galvenais mērķis ir mazināt sirdssāpes šīm sievietēm, kuras cietušas no krāpniekiem," stāsta politiķis. "Kā valstsvīrs es neesmu priecīgs valstī pārvaldīt sievietes, kuras ir skumjas un salauztām sirdīm."

Politiķis ir iecerējis katrā reģionālajā birojā izveidot datu bāzi, kurā norādīts katrs vīrietis, kurš devis laulību solījumu. Tādējādi sievietes varēs pārliecināties, ka kungs, kurš viņu uzrunājis, tiešām ir brīvs savā attiecību statusā. Datu bāzē būtu iekļauts vīrieša vārds un uzvārds, kā arī fotogrāfija, bet cita informācija par to, tai skaitā, cik šāda reģistra izveidošana būtu likumīga, nav skaidra.

"Esmu saņēmis ļoti daudz sūdzību no jaunām sievietēm," apgalvo Makonda. "Šie apburošie vīrieši sola viņas precēt, bet pēc tam, kad ir izmantojuši, vienkārši pamet. Tas ir pazemojoši." Melīgie kungi sievietes atraujot no pārējām dzīves lietām, solot viņām mūžīgu laimi.

Šis nav vienīgais īpatnējais Pola Makonda aicinājums, sakarā ar valstī valdošajām cilvēku savstarpējām attiecībām. Pērn politiķis aicināja iedzīvotājus ziņot par homoseksuāliem cilvēkiem, jo Tanzānijā romantiskas attiecības starp viendzimuma cilvēkiem ir aizliegtas. Valdība gan toreiz distancējusies no Makondas ierosinājuma.

Citi šobrīd lasa

Solvita Āboltiņa skumst, ka jādzīvo šķirti no vīra: "Viegli tas nav..."
Rīgā piestājusi kolorītam krievu uzņēmējam piederoša viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām – “Black Pearl” 13
Neatveroties izpletnim, sieviete Kanādā krīt no pusotra kilometra augstuma un izdzīvo 5
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри и герцогиня Меган просили Елизавету II дать им комнату в Виндзорском замке

Бывшая возлюбленная принца Гарри решила выйти замуж за его тезку 1