Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Franču kino leģenda Brižita Bardo. (Foto: Vida Press)

Brižita Bardo kritizē #MeToo; aktrises kustībā iesaistījušās publicitātes dēļ 17

Pasaulē
2018. gada 18. janvārī 07:31 2018. gada 18. janvārī 07:31
  LETA
Franču kino leģenda Brižita Bardo trešdien kritizēja kustību #MeToo, apgalvojot, ka tajā iesaistījušās aktrises, kas sūdzas par seksuālu uzmākšanos, vienkārši tiecas pēc publicitātes.

"Vairums [dalībnieču] ir liekulīgas un smieklīgas," Bardo paziņoja Francijas žurnālam "Paris Match".

"Daudzas aktrises mēģina flirtēt ar producentiem, lai iegūtu lomu. Un pēc tam .. viņas stāsta, ka viņām esot uzmākušies," deklarēja 83 gadus vecā Bardo.

"Es nekad nebiju seksuālas uzmākšanās upuris. Un es uzskatīju, ka ir šarmanti, kad vīrieši man teica, ka es esmu skaista vai ka man ir jauka maza pēcpuse," sacīja Bardo, kas 1956.gadā kļuva par seksa simbolu ar savu lomu filmā "Un Dievs radīja sievieti".

Bardo nāca klajā ar saviem izteikumiem nedēļu pēc tam, kad cita Francijas kinozvaigzne Katrīna Denēva aizstāvēja vīriešu tiesības pavedināt sievietes, ar to izpelnoties feministu sašutumu.

Denēva un apmēram 100 citas ievērojamas francūzietes parakstīja atklātu vēstuli, kurā apgalvoja, ka #MeToo ir aizgājusi par tālu un kļuvusi par puritāniskām "raganu medībām", kas apdraud grūti izcīnīto seksuālo brīvību.

Denēva vēlāk distancējās no dažām šīs vēstules parakstītājām, kad viena no viņām apgalvoja, ka sievietes var gūt orgasmu izvarošanas laikā. 74 gadus vecā Denēva arī atvainojās seksuālo uzbrukumu upuriem, sakot, ka seksuālā uzmācībā nav "nekā laba".

Bardo, kas 1973.gadā izbeidza kinokarjeru, lai varētu pilnībā pievērsties savam dzīvnieku tiesību aizstāvības fondam, ir ilgi provocējusi feministes.

Citi šobrīd lasa

Nevajadzētu nomirt, pirms neesi atdevis parādus. Saruna ar Viesturu Rudzīti - par pāreju starp dzīvību un nāvi
Stājies spēkā valstu saraksts, no kurām atgriežoties Latvijā ir jāievēro pašizolācija
Karaliene Elizabete II un citi tuvākie Vindzoras pilī atvadās no prinča Filipa
Skatīt visus komentārus

Больно смотреть: Елизавету II не узнать на похоронах своего мужа

Принц Уильям и принц Гарри воссоединились на похоронах принца Филиппа. Как прошла встреча братьев?