Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Britam kļūdas dēļ piegādāta divus metrus liela čība. FOTO 18

Pasaulē
2011. gada 21. oktobrī 13:43 2011. gada 21. oktobrī 13:43
Pasūtot internetā nestandarta izmēra apavus, brits, kura kāju pēdu izmēri atšķiras, nejauši ticis pie čības, kuras garums pārsniedz divus metrus, vēsta britu tabloīds "The Daily Mail". Tagad vīrietis plāno savādo pirkumu izsolīt internetā.

Pasūtīja parastas čības, bet saņēma kaut ko, kas vairāk līdzinās gultai.

Kā paskaidrojis Toms Bodingems no Eseksas, viņš ir spiests speciāli pasūtīt apavus, jo viņam ir ļoti liels kājas izmērs, turklāt viena pēda ir par pusotru izmēru mazāka nekā otra - vienai no tām nepieciešami 14,5.izmēra apavi (Eiropas 49.izmērs), bet otrai - 13.izmēra (Eiropas 47.izmērs). Pasūtot čības, Bodingems norādīja abu kāju izmērus.

Pēc kāda laikā 27 gadus vecais vīrietis saņēma savu pasūtījumu, taču bija vairāk nekā pārsteigts. Izrādījās, ka viena no čībām bija tik liela, ka viņš bez pūlēm tur varēja ielikt ne tikai kāju, bet arī ielīst pats. "Tā ir sūtīta tieši no Honkongas un tās gabarīti ir 210 x 130 x 65 centimetri - ne mazāka par grizlilāci vai ģimenes auto," sacīja Bodingems. "Laikam esmu pasaulē lielākās čības īpašnieks."

Kā norāda "The Daily Mail", ķīniešu ražotāji pārskatījās un 14,5.izmēra čības vietā izgatavoja 1450.izmēru. Otru čību ražotāji izgatavoja 13.izmēra, kā Bodingems bija norādījis.

Abas čības britam izmaksāja tikai 15,5 sterliņu mārciņas (12,5 latus).

"Es domāju pārdot to internetā, un, ja es tādā veidā varu nopelnīt pāris mārciņu, vēl jo labāk," savus plānus atklāja gigantiskās čības īpašnieks.

Eseksas interneta veikals "Monster Slippers", kurā Bodingems pasūtīja čības, atvainojās viņam un apsolīja piegādāt pareizā izmēra čības.


Kasjauns.lv/LETA/Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

Atbalsts praidam, tievākais viduklis un 50 kg smags apmetnis: šovbiznesa zvaigžņu tērpi liek aizrauties elpai 3
Antibiotiku spožums un posts - tās glābj dzīvības, bet palielina arī citu nopietnu hronisku slimību risku 5
Fani vairs nespēj atpazīt Mariannu no seriāla „Bagātie arī raud”. Aktrise pārāk aizrāvusies ar plastikas operācijām 12
Skatīt visus komentārus

38-летняя двоюродная племянница Елизаветы II леди Габриэлла Виндзор впервые вышла замуж

Сергей Лазарев заявил о предвзятом отношении к России на "Евровидении" 3