Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Žirinovska priekšvēlēšanu sauklis būs "Žirinovskis! Vai būs sliktāk!"

Žirinovska priekšvēlēšanu sauklis būs "Žirinovskis! Vai būs sliktāk!"

Pasaulē
2012. gada 16. janvārī 16:18 2012. gada 16. janvārī 16:18
 
Krievijas prezidenta amata kandidāts ultranacionālistiskās Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis par savas priekšvēlēšanu kampaņas saukli izraudzījies "Žirinovskis! Vai būs sliktāk!".

Krievijas prezidenta amata kandidāts Vladimirs Žirinovskis

Savu priekšvēlēšanu kampaņas saukli Žirinovskis pirmdien preses konferencē Maskavā prezentēja žurnālistiem, un ar to viņš mēģinās pārliecināt vēlētājus 4.martā gaidāmajās vēlēšanās balsot par viņu.

Iepriekš Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis, kuru decembrī partijas kongresā izvirzīja par tās prezidenta amata kandidātu, aicināja savus atbalstītājus izdomāt īsu saukli, atgādinot, ka pagājušajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, kurās viņš arī kandidēja, viņa priekšvēlēšanu saukļi bija īsi, kodolīgi un spēcīgi, piemēram, "nemelot un nebaidīties".

Tomēr viņš atzina, ka galu galā pats izdomājis savas priekšvēlēšanu kampaņas saukli, kas pareizi noformēts uzskatās tā: uz melna fona ar vienāda lieluma burtiem uzrakstīts teksts "Žirinovskis! Vai būs sliktāk!".

Lai gan šāda lozunga ideja tika izstrādāta jau pirms divām trim dienām, tas netika publiskots, jo izskatīja arī daudzos atbalstītāju iesūtītos priekšvēlēšanu cīņu saukļus.

Kasjauns.lv/BNS/Foto: AFP/EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Pavļuts: pie normālas dzīves mēs neatgriezīsimies vismaz turpmāko pusgadu 25
Vakcīna nav apstiprināta, nav datu par auglību, nav pētījumu uz dzīvniekiem... Spraigi aizvadīta diskusija "Laiks uzzināt patiesību" 8
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1