Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Vecais
30. jūnijā 07:44
Kas martā tāds briesmīgs notika? Ja nu vienīgi melīgā valdība ielīda alās un biedēja cilvēkus ar Covid-19 draudiem. Pa šo laiku cilvēki ir palikuši gudrāki un otreiz uz uz valdības izliktā grābekļa neuzkāps. Un par to pērkamo Ugu Dumpi, vispār nav ko teikt.
juju
30. jūnijā 08:07
viss skaidrs. vajag steigšus aizņemties vēl 4 miljardus, lai pārvarētu otro vilni.
Vecais
30. jūnijā 08:17
Kā Viņķele atgriezīsies no atvaļinājuma, tā tūlīt tiks piešķilts otrais vilnis. Un ar 4 miljardiem vien nepietiks. Ēstgriba rodas ēdot. Varbūt izstrādāt aplikāciju ''Apturi Viņķeli''?
Finks
30. jūnijā 08:21
Par laimo, šitā brīnuma prognozes ir tik pat precīzas kā viedajam laika vērotājam Bukšam. Šodien noslēdzas pieteikšanās dīkstāves pabalstiem, tad jau visticamāk noslēgsies arī Ugi Dumpa prognožu publikācijas.
Lelde Berga
30. jūnijā 10:49
WTF, šitam ierēdnim būtu jaaizliedz paust savu viedokli, tas nav ne ar ko pamatots. Personisks viedoklis, panikas un stresa radīšanai. Un šis te pats kompleksu māktais v;irelis janvāra beigās ar putām uz lūpām teica, ka nekāda pandēmija mūs neskars. Viņam ticēt nevar, tik pat labi var cerēt, ka stacijas tunelī pērkot "zelta' ķēdīti tā tiešām būs īsta.
Edgars Ozolins
30. jūnijā 21:42
Šoreiz Dumpim taisnība.Kā martā nebija neviena slima,tā tagad arī nav.
Melānija
30. jūnijā 22:05
Dumpis gudrs cilvēks,un viņš tikai lieku reizi cilvēkus brīdina būt piesaardzīgiem.Neko sliktu tajā nesaskatu,ir taču valstis,kurās tas Corons atkal atkārtojās.Vai mums arī to vajag -nu nevajag gan.
Futs Bols
1. jūlijā 10:10
Dumpis visu saka pareizi, bet tiem, kuri dzīvo mucā, iesaku paskatīties, kas notiek citur pasaulē.
Futs Bols
1. jūlijā 10:13
Tas, ka daži uzskata, ka vīrusa vispār nav, patiesībā ir visaugstākais mūsu valdības un mediķu darba novērtējums, jo Latvija pagaidām ļoti labi tiek galā ar Covid-19. Bet vīruss vēl nav uzvarēts, tāpēc saglabājam modrību, mazgājam rokas un ievērojam distanci.
Andis Ziemelis
2. jūlijā 09:05
Tāda covid 19 nemaz nav. Tas viss izgudrits lai pasaulē turētu iedzīvotājus bailēs un restartētu ekanomiku līdzīgi kā pēc karadarbības. Masu mēdiji parāda pa tv to ko liek. Kas maksā naudu tas pasūta muziku. Ārstam vispār nekāda teikšana. Ko ar savu 1500 eiro algu var ietekmēt pret farmācijas biznesu un sponsoriem kam miliardiem un triliardiem baudas ir kas spēlē šo spēli. Ne tā pateiksi kaut ko nodzīs no amata kā suni. Pa tv jau šis ne tā sāka runāt teca ka covid 19 uzdevums ir izplatīt bailes un slimību - ta uzrez zurnālists partrauca runu. Intresanti paklausīties zinātniekus kas par to visu pasaka kas pasaka arī par farmācijas biznessu netīrajīem darbiem . Aparāti tehnaloģijas attīstās bet vēža slimniekus turpina mirdināt nost ar ķīmiju. Pacentam vēl jāsamaksā par savu nāvi

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi